Kto zmierzy się z Danielem Bryanem na WrestleManii 35?, Nieciekawa sytuacja The Usos, Nowe plany dla Mysterio i Andrade

» Wciąż nie wiadomo, z kim zmierzy się Daniel Bryan na WrestleManii 35. Pewne jest, to że obecny WWE Champion zachowa swoje mistrzostwo do największej gali roku, jednak wciąż nie wiadomo, kto mógłby być następny po AJ Stylesie. Sporo mówi się na temat Braya Wyatta oraz jego powrotu do telewizji i być może on będzie pretendentem do WWE Championship. Niestety były lider The Wyatt Family musiałby powrócić w roli babyface’a, co nie jest jego domeną, gdyż sam wielokrotnie twierdził, że “Nie czuję się dobrze w roli face’a”. Tak więc musimy poczekać do Elimination Chamber i wydarzeń, które będą miały miejsce na PPV.

» Różne portale społecznościowe informują, że kontrakty braci Usos z WWE wygasną w kwietniu po WrestleManii 35. Jak wiadomo sytuacja dwójki utytułowanej drużyny tag teamowej nie jest ciekawa, ponieważ nie zdecydowali się na podpisanie nowej umowy, co zaniepokoiło przedstawicieli WWE. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że The Usos podpiszą nowe kontrakty jeszcze w tym miesiącu.

» Jakiś czas temu na naszej stronie internetowej pojawiła się informacja dotycząca połączenia Reya Mysterio, Andrade oraz Sin Cary w trzyosobową stajnię luchadorów. Oficjele WWE rozmyślili się i zmienili plany odnośnie wymienionych wrestlerów i wciąż kontynuowany jest program z udziałem Mysterio i Andrade. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy zakończy się program wrestlerów z Meksyku.