Kto piątym członkiem drużyny RAW?, Problemy AJ Stylesa po wczorajszym SmackDown Live, Wpis na facebooku WWE Hall of Famera, Zapowiedź odcinka WWE NXT, Kolejne zdjęcie z Babsem na twitterze WWE, Zapowiedź odcinka ROH TV, Tim Wiese na temat debiutu w ringu WWE

» Poniżej przedstawiamy zdjęcie, z którego wynika, że ostatnim członkiem drużyny RAW, która zmierzy się z drużyną SmackDown Live na najbliższej gali PPV Survivor Series będzie Sami Zayn, który najprawdopodobniej zostanie wkrótce ogłoszony. Tak prezentują się drużyny:

Drużyna RAW: Braun Strowman, Chris Jericho, Kevin Owens i Roman Reigns
Drużyna SmackDown Live: Randy Orton, Bray Wyatt, Baron Corbin, Dean Ambrose oraz AJ Styles

» Portal Pro Wrestling Sheet donosi, że aktualny WWE World Heavyweight Champion AJ Styles miał problemy z przedostaniem się do własnego domu, ponieważ po zakończeniu tapingów SmackDown Live AJ Styles został otoczony przez około pięćdziesięciu fanów i spędził około godziny próbując dostać się do samochodu. Na szczęście pojawiła się ochrona i przegoniła fanów.

» WWE Hall of Famer, a jednocześnie aktualny Generalny Manager RAW Mick Foley za pośrednictwem Facebooka poinformował, że dziś minęło 18 lat od momentu, kiedy to został WWE Hardcore Championem:

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które zobaczymy podczas dzisiejszego odcinka WWE NXT:

The Authors of Pain vs. Rich Swann & No Way Jose
Johnny Gargano & Tommaso Ciampa vs. NXT Tag Team Champions The Revival
Sanity vs. Kota Ibushi & TJ Perkins
Ember Moon vs Rachel Evans
Elias Samson vs Nathan Cruz

» WWE NXT za pośrednictwem twittera opublikowało zdjęcie, na którym znajdują się rekruci WWE Performance Center wraz z pierwszym/byłym mistrzem WWE Universal Finnem Balorem. Warto zaznaczyć, że Babatunde Aiyegbusi(Babs) również znajduje się na tym zdjęciu:

» Poniżej przedstawiamy pojedynki jakie zobaczymy podczas dzisiejszego odcinka Ring of Honor:

-Rhett Titus, Caprice Coleman & Kenny King vs ACH, KUSHIDA & Jay White w Six Man Tag Team Tournament
-Mark Briscoe & Jay Briscoe vs Adam Page & Adam Cole
-Donovan Dijak (w/ Prince Nana & Entourage) vs Danny Miles

» Były bramkarz reprezentacji Niemiec w piłce nożnej Tim Wiese udzielił wywiadu dla Sky Sports, w którym wypowiedział się na temat debiutu podczas jutrzejszego WWE Live Eventu w Niemczech, gdzie wspólnie z Cesaro i Sheamusem zmierzy się z The Shining Stars oraz Bo Dallasem:

”Mam zamiar stać się niepokonany. To jest jak Liga Mistrzów. WWE jest największą organizacją w wrestlingu, więc jestem w pełni skoncentrowany na tym co się dzieje wokół mnie”.