Kto obejmie władze na RAW? Shane McMahon obecny na Payback, Seth Rollins na Payback? Nowa umowa Brama, Crowe na temat NXT

* Dziś podczas Payback odbędzie się segment z udziałem rodziny McMahonów, podczas którego prezes wybierze osobę, która będzie sprawowała władze na RAW. Warto dodać, ze Shane za pośrednictwem twittera kilka godzin temu zamieścił zdjęcie, na którym widać, ze stoi przed miejscem, w którym odbędzie się PPV Payback.

* W Internecie pojawiają się zdjęcia, z których wynika, że na gali PPV Payback pojawi się były WWE World Heavyweight Champion Seth Rollins, który z powodu ciężkiej kontuzji musiał oddać tytuł i to właśnie jemu należy się miano pretendenta.

* Brian Alvarez z Wrestling Observer informuje, ze kolejnym wrestlerem, który przedłużył kontrakt z federacja Total Nonstop Action jest Bram.

* Byly wrestler WWE Crowe wypowiedział się na temat przygody z NXT:
Czas, który spędziłem w NXT był bardzo dobry. Jestem wdzięczny Dusty’emu Rhodesowi za danie mi szansy na zaistnienie w największej federacji na świecie. Uważam, ze wykorzystałem ten okres bardzo dobrze.