Krótkie podsumowanie Smackdown – 28/04/2016

Galę otworzył Roman Reigns, który wygłasza krótkie promo i zaprasza Stylesa do ringu, ale zamiast niego pojawia się The Miz, który jak zwykle zaczął się przechwalać i wychwalać swoją żonę – Maryse, po czym stwierdził, że to on jako pierwszy rozgryzł, że Styles współpracuje z Gallowsem i Andersonem, ale gdy tylko podał rękę Romanowi, otrzymał podbródkowy. Tym samym dowiadujemy się, że jeszcze podczas tego odcinka dojdzie do ich starcia.

Za kulisami : Renee Young rozmawia z League of Nations, którzy mówią, że są mocniejsi i zgrani bardziej niż kiedykolwiek i dobrym posunięciem było wyrzucenie Barretta z grupy.

League of Nations vs Cesaro, Kalisto & Sami Zayn (8:15)
Walka była wyrównana, ale po chwili powstały pierwsze zgrzyty pomiędzy przedstawicielami różnych narodów. Wiele czasu nie minęło i Del Rio opuścił arenę, minuta i to samo zrobił Rusev. Sheamus został sam po czym miał już otrzymać Cesaro Swing, ale wyczołgał się poza ring i uciekł do szatni.

Za kulisami : Doszło do sprzeczki pomiędzy LoN i skończyło się bijatyką, a Sheamus wykrzyczał ,,To koniec ligi narodów”

Baron Corbin vs Damien Sandow (1:59)
Walka jednostronna. Damien Sandow nie miał nawet nic do powiedzenia. Dominacja Corbina i walka tylko na wypromowanie zawodnika i jego walki z Zigglerem.

Za kulisami : Renee Young spotkała AJ Stylesa i zapytała go co sądzi o wypowiedzi Romana. On odparł, że po Payback Roman, zamiast mówić o nim ,,kłamca”, będzie mówił ,,mistrz”. Zapowiedział swoją obecność przy ringu w dzisiejszej walce wieczoru.

Ambrose Asylum
Tymczasem mamy Ambrose Asylum, w którym gośćmi będą Natalya i Charlotte z ojcem. Natalya powiedziała, że Ric Flair to krzyczący, kłamiący i zboczony starzec oraz, że Charlotte na Payback ponownie odklepie. Zareagował na to Ric, który wspomniał swoje zwycięstwa nad Bretem Hartem, lecz Natalya odparła, że czas na nową erę i na mistrzynię, na jaką fani zasługują.

Enzo Amore & Colin Cassady vs Curtis Axel & Bo Dallas (2:48)
Za stolikiem komentatorskim zasiedli New Day, którzy wygonili na podłogę prawowitych komentatorów. Co do walki, to obie drużyny miały swoje momenty, ale przeważali potencjalni pretendenci na Payback, co doprowadziło do ich zwycięstwa po splashu od Enzo.

Po walce Enzo wygłosiło promo, zwieńczone słowem ,,SAWFT”.

Za kulisami : R-Truth przyznał, że widział, jak Goldust cieszy się tańcem z Fandango, a Goldust nie zaprzeczył. Truth zaprezentował nowego partnera Tylera Breeze’a, a tagteam ten będzie miał nazwę ,,Gorgeous Truth”. Goldusta przyszedł pocieszyć Fandango i razem zaczęli tańczyć.

Apollo Crews vs Stardust (3:01)
Krótka, przeciętna walka mająca na celu pozostawienia Apollo Crewsa jako tego niepokonanego w głównym rosterze.

Roman Reigns vs The Miz – Champion vs Champion Match (7:11)
Walka wyrównana, widać było lekkie wypromowanie Miza jako tego mistrza. Za pierwszym razem, gdy Reigns miał zaaplikować Superman Punch Maryse wyciągnęła męża, ale potem Reigns wygrał po spearze.

Po walce do ringu wyszedł AJ Styles, który spojrzał na Romana, ale Gallows i Anderson przyszli i Reigns ich zaatakował, ale nie miał szans z dwoma rywalami, bo AJ tylko stał i się patrzył. Usosi przybiegli na ratunek, uderzenie w twarz otrzymał również, niczemu niewinny (chyba 😉 ) AJ Styles, który się zdenerwował i póbował wykonać Styles Clash na Romanie, ale ten nie pozwolił na to i zakończyło się na wymianie spojrzeń, Reigns w ringu, Styles poza ringiem.

https://youtu.be/_hMuxRqHdTc

Moje nagrody
Najlepsza walka – Kalisto, Sami Zayn, Cesaro vs League of Nations
Gwiazda odcinka – AJ Styles
Wydarzenie odcinka – Rozpad grupy League Of Nations
Najdłuższa walka – Kalisto, Sami Zayn, Cesaro vs League of Nations (8:15)
Najkrótsza walka – Baron Corbin vs Damien Sandow (1:59)

Ale to tylko moje opinie, piszcie w komentarzach, kto według Was powinien zgarnąć te wyróżnienia.

Opracował Sebastian Leśniak 😉