Krótka przerwa Randy’ego Ortona, Nieregularne występy Johna Ceny, Braun Strowman zdecydowanym faworytem, Powrót Tommaso Ciampy

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że były WWE Champion Randy Orton poleciał do Tajlandii w celu wzięcia udziału w sesji zdjęciowej do filmu „Changeland”. Viper będzie miał dziesięciodniową przerwę od występów w WWE i dopiero pojawi się na gali Battleground, czyli 18 lipca. Warto także dodać, że na tej gali zmierzy się on w Punjabi Prison Matchu z Jinderem Mahalem.

» 16-krotny mistrz WWE John Cena powrócił do regularnych występów w TV jednak wciąż nie będziemy mogli go obserwować podczas live eventów, ponieważ aktualnie udał się do Australii w celu wzięcia udziału w show „An Evening with John Cena”. Tak więc John nie będzie regularnie pojawiał się na live eventach, ponieważ oprócz WWE ma także inne bardzo ważne zajęcia, które musi zrealizować.

» Portal internetowym Pro Wrestling Sheet informuje o tym, że zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w Ambulance Matchu na gali Great Balls of Fire jest Braun Strowman, ponieważ Roman Reigns ma zmierzyć się z Brockiem Lesnarem na gali SummerSlam natomiast oficjele WWE mają inne plany względem olbrzyma.

» Według najnowszych doniesień były WWE NXT Tag Team Champion oraz członek #DIY Tommaso Ciampa powróci do ringu WWE NXT dopiero na początku 2018 roku.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o