Krótka przerwa Chrisa Jericho, Odczucia Jindera Mahala po walce z Ortonem, Glorious Celebration w NXT, Cody Rhodes o walce z Naito

» Jakiś czas temu informowaliśmy o pojawieniu się Chrisa Jericho podczas live eventów WWE w Tokyo – 30 czerwca oraz w Ryougoku Sumo Hall – 1 lipca. Chris został także dodany do listy osób, które wystąpią 28 czerwca w Singapore Indoor Stadium podczas live eventu Monday Night RAW. Przeciwnikiem Chrisa podczas eventu w Japonii będzie Hideo Itami, następnie Dean Ambrose, Finn Balor oraz The Miz w starciu o Intercontinental Championship.

» WWE Champion Jinder Mahal udzielił wywiadu dla The Times of India, w którym wypowiedział się na temat swoich odczuć po zwycięstwie odniesionym nad Randym Ortonem:

”Czuję się świetnie. Randy Orton jest jednym z największych zawodników WWE, a także 13-krotnym mistrzem WWE i pokonać kogoś takiego jak – Apex Predator jest wspaniałym uczuciem. Będąc mistrzem WWE staram się reprezentować mój rodzinny kraj najlepiej jak tylko to potrafię. Mam nadzieję, że będzie to pierwszy tytuł z wielu jakie zdobędę”.

» W przyszłym tygodniu podczas odcinka WWE NXT będziemy świadkami Glorious Celebration z udziałem NXT Championa Bobby’ego Roode’a. Uroczystość oraz wydarzenia, które będą miały miejsce po niej były nagrywane w zeszłym tygodniu w Full Sail University:

» Cody Rhodes w rozmowie z Justinem Barrasso dla Sports Illustrated Extra Mustard wypowiedział się na temat walki z Tetsuyą Naito podczas New Japan Pro Wrestling’s G1:

”Nawet nie wiem, czy jest to część storyline’u, czy tylko i wyłącznie coś chaotycznego, jednak wiem, że bardzo chcę zmierzyć się z Naito. On jest jednym z facetów, którzy wiedzą czego chcą zwłaszcza jeśli przypomnicie sobie jego historię z Tanahashim. Niektórzy faceci mają w sobie to coś co pozwoli im na wyróżnienie się”.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o