Kota Ibushi w WWE?, Którego z zawodników UFC fani chcieliby zobaczyć w WWE?, Która walka zakończy Survivor Series?, Znane osoby o walce Lesnara z Goldbergiem, Pre-Show NXT Takeover: Toronto, Tony Nese z ostatnimi występami na scenie niezależnej

» Zaczynamy od informacji z „japońskiego obozu”… Otóż portale kraju kwitnącej wiśni podają, że Kota Ibushi dostał od WWE trzy różne propozycje. Pierwotnie był to kontrakt 5-letni, następnie 3-letni, a na końcu 2-letni. Wszystkie oferty zostały odrzucone przez Ibushiego twierdząc, że chce kontynuować swoją karierę w Japonii. Waszym zdaniem, Ibushi zgodzi się kiedykolwiek na dłuższy pobyt w WWE?

» WWE w swojej najnowszej ankiecie pyta fanów, którego z fighterów UFC chcieliby zobaczyć w ringu WWE. Do wyboru są Conor McGregor, Ronda Rousey, Daniel Cormier, Paige VanZant oraz Anderson Silva. Obecnie z 46 % na pierwszym miejscu jest Ronda, tuż za nią z 41 % – Conor McGregor. 6 % osób zagłosowało na Silvę, a 4 % na VanZant. A, Wy, czytelnicy MyWrestling? Kogo z UFC chcielibyście zobaczyć w WWE? 😉

» Jak informuje PWInsider, walka Brocka Lesnara z Billem Goldbergiem najprawdopodobniej zakończy niedzielną galę Survivor Series.

» A, skoro o walce Lesnara z Goldbergiem mowa, to poniżej możecie obejrzeć jej zapowiedź przedstawiającą opinię wielu ekspertów i gwiazd wrestlingu m.in. Paula Heymana, JBL’a, czy Dolpha Zigglera:

» Tu z kolei materiał prezentujący 5 niepokonanych gwiazd w całej historii Survivor Series:

» Dzień przed Survivor Series, czeka nas jeszcze NXT Takeover: Toronto, a tuż przed nim Pre-Show w którym tym razem gospodarzem nie będzie Renee Young, lecz Charly Caruso.

» Tony Nese, który podpisał niedawno kontrakt z WWE zaprezentował daty i miejsca w których fani będą mogli zobaczyć go ostatni raz na scenie niezależnej:

* 18 listopada w Long Island: World’s Finest Wrestling
* 26 listopada w Long Island: NYWC
* 03 grudnia w Waukesha, WI: House of Hardcore
* 16 grudnia w Filadelfi: House of Hardcore