Kontuzja wrestlera podczas Fight For The Fallen?, Były wrestler WWE zadebiutuje podczas GCW Homecoming

» Podczas Fight For The Fallen odbył się dream match z udziałem The Lucha Bros oraz FTR. The Top Guys pokonali swoich przeciwników, jednak po walce pojawiło się sporo spekulacji na temat stanu zdrowia jednego z wrestlerów.

Cassidy Haynes z Bodyslam.net potwierdził, że żaden z członków FTR nie nabawił się urazu w trakcie wyżej wspomnianego wydarzenia:

Niektórzy słyszeli, że w internecie pojawiły się plotki dotyczące członków FTR i kontuzji jednego z nich. Zarówno ja, jak i @TheBradShepard potwierdziliśmy, że nie jest to prawdą. #AEWDynamite.

Wiele wskazuje, na to że konflikt FTR z Lucha Bros będzie kontynuowany, jednak byli wrestlerzy WWE spoglądają również na poczynania The Young Bucks.

ZOBACZ TAKŻE >>> AEW Fight for the fallen 2020: Wyniki

» Były wrestler ROH & WWE, ACH (Jordan Myles) zadebiutuje 25 lipca w Game Changer Wrestling. Tego dnia w The Garden Pier odbędzie się wydarzenie wrestlingowe GCW Homecoming, w którym udział wezmą między innymi:

GAGE/SHLAK, RSP/HOMICIDE, COLON/AJ, BLAKE/ZAYNE, EFFY/WEBB, DICKINSON/MANCE. Show będzie dostępne na @FiteTV: https://fite.tv/watch/gcw-homecoming-weekend-part-1/2p7r9/

Warto przypomnieć, że ACH został zwolniony przez WWE w listopadzie ubiegłego roku. Jednym z powodów takiej decyzji był niewłaściwy projekt koszulki, który został uznany za rasistowski. Podczas swojej przygody z NXT, wygrał turniej NXT BreakOut, a także rzucił wyzwanie do walki o pas WWE NXT, którego posiadaczem był/jest Adam Cole.

Game Changer Wrestling Homecoming, to dwudniowe wydarzenia wrestlingowe. Jednym z warunków uczestnictwa w takim przedsięwzięciu jest posiadanie maseczki oraz zachowanie dystansu społecznego.