Kontuzja kolejnej gwiazdy wrestlingu, Historia feudu Okady z Whitem, Zaplanowany konflikt Mandy Rose z Sonią Deville?

» MLW Star Maxwell Jacob Friedman za pośrednictwem Twittera poinformował o złamaniu łokcia, przez co będzie musiał pauzować od czterech do sześciu tygodni. MJF dodał również, że dobrą wiadomością jest ” przerwa od konieczności nawiązania kontaktu wzrokowego z tobą, biedny grubasie”. MJF jest obecnie MLW World Middleweight Championem, a jakiś czas temu miał okazję wystąpić na wydarzeniu PPV ALL In, gdzie uznał wyższość Matta Crossa. Tak więc można stwierdzić, że Maxwell jest trzecią gwiazdą MLW, która w krótkim czasie nabawiła się urazu.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiony został konflikt pomiędzy Kazuchika Okadą, a Jayem Whitem. Film ukazuje Okadę zapraszającego swojego przeciwnika do grupy CHAOS oraz moment, gdy Gedo odwrócił się od swojego przyjaciela na Destruction in Kobe. Panowie zmierzą się ze sobą 4 stycznia 2019 roku podczas Wrestle Kingdom 13 w Tokyo Dome:

» Na oficjalnej stronie federacji WWE pojawiła się sonda dotycząca nieporozumienia Mandy Rose z Sonią Deville. Według większości fanów nieporozumienie było celowe. Tak prezentują się wyniki głosowania:

61 procent oddanych głosów na Celowe nieporozumienie,
39 procent głosów oddanych na Zbieg okoliczności.

Warto przypomnieć, że Sonia Deville pchnęła swoją przyjaciółkę, która niefortunnie trafiła pod Asuka Lock. Ta sytuacja miała miejsce na zeszłotygodniowym odcinku SmackDown Live, gdzie była mistrzyni kobiet NXT razem z Noami poradziły sobie w starciu z The Absolution.