Kontuzja gwiazdy SmackDown Live na evencie, Nowy Universal Champion po SummerSlam, Moose o rozwoju Impact Wrestling

» Wygląda na to, że w trakcie ostatniego live eventu z udziałem gwiazd WWE SmackDown Live, Tye Dillinger doznał kontuzji w starciu z Sheltonem Benjaminem. Oczywiście są to bardzo wczesne doniesienia, ale warto brać je pod uwagę. Miejmy nadzieję, że Dillinger naprawdę odpowiednio sprzedał swoją kontuzję, ale jeśli stało się inaczej, to może czekać go dłuższa przerwa. WWE nie patrz odpowiednio na uraz głowy, przez co czekać go może dłuższa przerwa.

» Podczas ostatniego live eventu WWE w Roanoke, Kevin Owens powiedział, że na SummerSlam poznamy nowego WWE Universal Championa, z którego możemy być dumni, ale nie powiedział kto to będzie. Na najbliższej gali PPV Owens zmierzy się z Strowmanem, a na szali zostanie postawiona walizka Money in the Bank. Jeśli Kevin wygra, to będzie miał szansę na zrealizowanie walizki tej samej nocy:

» Impact Wrestling Star Moose udzielił wywiadu dla Wrestling Inc, w którym wypowiedział się na temat zmian jakie nastały w Impact Wrestling:

”To wspaniałe. W ciągu ostatnich kilku miesięcy można stwierdzić, że federacja Impact Wrestling zrobiła niesamowity postęp – powiedział Moose. W biurze mamy wielu niesamowitych facetów, z którymi warto współpracować, a mam tutaj na myśli chociażby Dona Callisa oraz Scotta D’Amore”.