Koniec starć Brauna Strowmana z jobberami, Paul Heyman na temat Billa Goldberga, Zmiana intra RAW, Mark Henry powraca na RAW, Znana walka wieczoru przyszłotygodniowego RAW, Paul Heyman w WWE Off The Top Rope

» Na Monday Night RAW Braun Strowman pokonał trzech przeciwników, a następnie poprosił Micka Foleya o przysłanie mu godnego przeciwnika. Nagle zjawił się Sami Zayn, który wyzwał Strowmana i prawdopodobnie za tydzień zobaczymy starcie z udziałem tych wrestlerów:

» Paul Heyman był obecny w Denver, czyli w mieście, w którym odbył się wczorajszy odcinek Monday Night RAW. Paul oznajmił, że Goldberg nie przyleciał do Denver aby przyjąć wyzwanie rzucone przez Brocka Lesnara. Następnie dodał, że Bill Goldberg powinien się skupić na promowaniu gry WWE 2K17 zamiast walczyć z jego podopiecznym.

» Była dwukrotna mistrzyni Divas WWE Paige została usunięta z intra WWE RAW, a jej miejsce zastąpił WWE Cruiserweight Classic Champion TJ Perkins.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW powrócił Mark Henry, który połączył siły z Golden Truth i razem pokonali The Shining Stars oraz Titusa O’Neila.

» Generalny manager RAW Mick Foley ogłosił, że w przyszłym tygodniu na RAW odbędzie się triple threat match, w którym udział wezmą:
WWE Universal Champion Kevin Owens, Chris Jericho oraz Seth Rollins.

» Jonathan Coachman za pośrednictwem Twittera ogłosił, że w tym tygodniu jego gościem specjalnym w programie WWE Off The Top Rope będzie Paul Heyman:

”Czekałem, a teraz to oficjalne. Największy człowiek biznesu @HeymanHustle we środę w Off the Top Rope @SportsCenter”.