Konflikt Dany White’a z fanami i zawodnikami wrestlingu, Kolejna walka na WWE SummerSlam, The Undertaker, Brock Lesnar, Gwiazdy NXT na live eventach WWE, Nowy tag team, Jeff Hardy w GFW i wiele więcej!

» Zaczynamy od informacji o małym konflikcie na linii Prezes UFC Dana White Fani i Zawodnicy Wrestlingu. Otóż do wspomnianego konfliktu doszło kilka dni temu, a wszystko za sprawą stwierdzenia Dany White’a na Twitterze, że wrestling to udawane g*wno.

Wszystko zaczęło się od tweetu jednego z fanów, który skrytykował UFC za zbyt wysokie ceny PPV, przy czym dodał, że gale WWE można oglądać za jedyne 9,99 $. Prezes UFC odpowiedział mu, że „udawane g*wno powinno tyle kosztować”. Później jedynie sprostował, że szanuje wszystkich zawodników WWE i są oni niesamowitymi ludźmi, jednak to co robią jest udawane. Na odpowiedź innych nie trzeba było długo czekać… Poniżej jedna z nich:

http://twitter.com/AustinAries/status/627594256849440769/photo/1

Dyskutowali także MVP, Bully Ray, Mick Foley, czy mistrz świata wagi ciężkiej w WWE – Seth Rollins.

» Poniżej walki jakie zobaczymy w najnowszym odcinku WWE Superstars:

Singles Match
Fandango vs Heath Slater

Singles Match
Jack Swagger vs Bo Dallas

Raport oczywiście w sobotę na MyWrestling! 😉

» Na następne SmackDown z kolei zapowiedziany został Six Man Tag Team Match — Prime Time Players & Mark Henry vs The New Day.

» Na ostatnim Monday Night RAW do walki na SummerSlam, Seth Rollins wyzwał Johna Cenę. Zwycięzca bierze wszystko – mistrzostwo świata wagi ciężkiej WWE oraz Stanów Zjednoczonych. Ceny oczywiście nie było na RAW i pojedynek ten nie został oficjalnie zapowiedziany na największą imprezę lata, jednak jeśli tak się stanie, z pewnością was o tym poinformujemy.

» Na następne WWE RAW zapowiedziany został występ aktora Stephena Amella, który jak wiemy obecnie prowadzi konflikt ze Stardustem.

» Wracamy do tematu SummerSlam, aby poinformować, że występy The Undertakera planowane są nawet po zakończeniu tej gali, a więc „Grabarz” pojawi się na pewno na RAW po SummerSlam, a może i na przyszłych tygodniówkach.

» Jak się dowiedzieliśmy, stajnia Paige, Charlotte i Becky Lynch będzie nosić nazwę „Submission Sorority„. Nazwa wywodzi się oczywiście stąd, iż akcjami kończącymi całej trójki są submissiony.

» Brock Lesnar został zapowiedziany na live event WWE, który odbędzie się 3 października w nowojorskim Madison Square Garden, jednak nie będzie to raczej żaden „WWE Network Special”. Występ Lesnara został zapowiedziany dlatego, iż jego nowy kontrakt wymaga więcej dat, a sama arena zmagań dużo kosztuje WWE, więc „Bestia” pokryłaby część kosztów wynajęcia MSG.

» Dolph Ziggler i Kane wystąpią w najnowszym filmie od WWE Studios – „6:42”. To mogłoby wyjaśniać ich nieobecność i chociaż wiemy już, że Ziggler ma powrócić przed SummerSlam, termin powrotu Kane’a wciąż jest nieznany.

» A, teraz mała ciekawostka… Diva z NXT – Dana Brooke podróżuje obecnie z głównym rosterem WWE w celu organizowania live eventów. Czyżby to oznaczało, że już wkrótce zobaczymy tą divę w telewizji na RAW, bądź SmackDown?

» Na live eventach WWE pracuje także tag team z NXT – Enzo Amore i Colin Cassady. Tak jak w Full Sail University, parze towarzyszy Carmella. Grupa występuje jako „SAWFT„.

» Na tych samych eventach na których pojawiają się Dana Brooke i SAWFT można też zaobserwować nowy tag team – „Beef Mode” reprezentowany przez Adama Rose’a i Brada Maddoxa. Poniżej można zobaczyć jak się prezentują na backstage’u:

Na razie nie wiadomo czy tag team zostanie przeniesiony do głównego rosteru…

» Do miłego wydarzenia doszło po zakończeniu emisji ostatniego Monday Night RAW, kiedy to Triple H i Stephanie McMahon podpisali kontrakt z 8-letnim Elijahem, aby ten mógł stać się honorową gwiazdą WWE. Wszystko zaczęło się od zgłoszenia 8-letniego chłopca, który walczy z rakiem do reality show Tough Enough. Oczywiście ze względu na swój młody wiek WWE nie mogło przyjąć go do programu, jednak pozwoliło mu wejść do ringu w towarzystwie wybranej przez siebie gwiazdy (chłopiec wybrał Stardusta). Elijah podpisał kontrakt i oznajmił, że jego pseudonimem będzie „Drax Shadow”, a hasłem „nie bój się ciemności, bój się cienia”.

https://www.youtube.com/watch?v=vwf_oR35Oe0

» Global Force Wrestling zapowiedziało, że na ich kolejny event, który odbędzie się 14 sierpnia, fani będą mieli okazję spotkać się z Jeffem Hardym. Występ gwiazdy TNA reklamowany jest jako „special VIP appearance”.

» Na wczorajszym WWE RAW wyemitowane zostało tribute zmarłego niedawno Rowdy’ego Roddy’ego Pipera. Oto one:

» Tu natomiast ostatnie „Piper’s Pit„, które odbyło się 18 lipca na gali federacji Maryland Championship Wrestling:

» Poniżej zdjęcie na którym widać Johna Cenę, Daniela Bryana i ich partnerki – Nikki oraz Brie Bella. Jest to pierwsze publiczne zdjęcie po tym jak Cena doznał poważnego urazu na Monday Night RAW w walce z Sethem Rollinsem:

» Tu zaś wspólne zdjęcie Titusa O’Neila z grupą bezdomnych osób, których wrestler zabrał na kolację do cenionej restauracji. Trzeba przyznać, że to bardzo szlachetnie ze strony Titusa, oczywiście chwalimy takie postępowanie. Oby takich zawodników było więcej.