Konferencja All Elite Wrestling – Pełna relacja

Witamy na naszej relacji na żywo z konferencji All Elite Wrestling, która odbyła się w MGM Grand Splash Pool w Las Vegas w stanie Nevada.

Conrad Thompson wita zgromadzonych, wraz z nim jest Alex Marvez. Przedstawiają oni trzeciego członka swojej ekipy komentującej, wrestlera – Excalibura ubranego w maskę. Conrad wspomina Chrisa Jericho, który pojawił się na ostatniej imprezie AEW, zapowiadając inną znajomą twarz, która pojawi się podczas dzisiejszego wieczoru.

Słyszymy muzykę i wychodzi Sonny Kiss. Kiss podchodzi do podium po rzuceniu paru gadżetów do fanów. Mówi, że słyszał, że AEW jest dla wszystkich, a Sonny Kiss jest dla wszystkich. Kiss mówi, że będzie walczył podczas Double Or Nothing. Będziemy mogli zobaczyć go tam potrząsającego z tyłkiem, ale on też będzie je kopał 25 maja. Excalibur odsyła nas z powrotem do Conrada i Alexa. Marvez mówi, że sama Chief Brand Officer – Brandi Rhodes wyróżniła Kissa i podpisała z nim kontrakt. Conrad wita wiceprezesa wykonawczego AEW, Cody’ego Rhodesa, który otrzymuje wielki pop.

Cody zajmuje miejsce przy podium, a fani chantują jego imię. Chant „Thank you Cody” trwa dalej. Cody żartuje i pyta: „Jeśli nie my, to kto? A jeśli nie teraz, to kiedy?” Cody mówi, że zaczyna się czuć jak część rewolucji. Fani chantują teraz o AEW. Cody mówi o tym, jak ogłosili partnerstwo z OEW w Chinach podczas zlotu w Jacksonville w zeszłym miesiącu. Następnie ogłasza nowe partnerstwo z AAA w Meksyku, którą tego wieczoru po raz pierwszy ogłoszono na Twitterze. Cody mówi, że ich misje stoją obok siebie.

Cody chce również porozmawiać o biletach. Rozpoczyna się chant „Chcemy bilety!”. Cody mówi, że fani chcą biletów, a AEW chce je dać. Ogłasza możliwość przedsprzedażową na stronie internetowej AEW. Chcą mieć pewność, że ich fani mają największe szanse na zdobycie najlepszych bilety na najlepszą galę pro wrestlingu w historii. Przedsprzedaż rozpocznie się w poniedziałek, 11 lutego, w południe ET, a bilety ogólnej puli trafią do sprzedaży w środę, 13 lutego. Fani otrzymają kod dostępu do przedsprzedaży po zarejestrowaniu się na stronie internetowej.

Następnie Cody zapowiada AAA World Cruiserweight Championa – Sammy’ego Guevara. Guevara przemawia promo o byciu na szczycie swojej gry, że nie jest tylko jednym z najlepszych cruiserweightów na świecie, ale jednym z najlepszych wrestlerów na świecie. Niektórzy fani chantują teraz o AAA. Guevara dołącza do wydarzenia Double Or Nothing w maju i każe wszystkim aby kupili bilety, by zobaczyć co robi najlepiej.

Wracamy do Conrada i Alexa, którzy są na scenie. Conrad wprowadza „Hangmana” Adama Page’a , który otrzymuje wielki pop. Żartuje z publiką i wspomina o tym, jak mówił o chęci zostania pierwszym mistrzem AEW w Jacksonville. Mówi, że został okradziony przez oślizgłego punka – PACa, ale wie, że PAC nie będzie mu przeszkadzać tej nocy, ponieważ to jest jego scena.

Wiadomość wideo od byłego Neville’a przerywa Adamowi. PAC najeżdża na Page’a i mówi mu, że jest po prostu na swoim poziomie. PAC mówi, że idzie po Page’a. PAC informuje go, aby przyniósł wszystko co ma 25 maja na Double Or Nothing. Page chce uczynić oficjalną walkę na Double or Nothing – The Bastard vs. The Hangman. Fani dopingują jego promocję i zaczynają chantować jego nickname. Page odchodzi, gdy Excalibur potwierdził walkę PAC vs. Page jako pierwszą oficjalną walkę dla gali Double Or Nothing.

Alex i Conrad przedstawiają The Young Bucks, Matta Jacksona i Nicka Jacksona. Przychodzą na podium w atmosferze popu i chantów. Mówią o stanie tag-teamów w dzisiejszych czasach, nawet najwyraźniej zaznaczając, jak walki Tag-team nie są widoczne w WWE TV. Rozmawiają o tym, jak przywrócą chwałę tag-teamów z AEW. Pytają fanów, czy walki tag-teamów mogą być głównym wydarzeniem i otrzymują pop of fanów. Następnie Bucks zapowiadają nowy tag-team, który został podpisany przez AEW – The Best Friends – Beretta i Chuck Taylor.

Przedstawili swoje promo o tym jak znaleźli się w AEW i aby znaleźć konkurencję dla swojego tag-teamu i zdobyć pop przed zejściem z sceny. Bucks wracają na podium, aby podziękować wszystkim i dołączyć do Double Or Nothing. Idą do wyjścia, ale muzyka im przerywa i pojawiają się Lucha Bros, Pentagon i Rey Fenix. Dostają oni wielki pop, gdy idą w stronę podium. Bucks i The Lucha Bros stoją twarzą w twarz. Pentagon atakuje Matta jako pierwszy. Fenix trafia Nicka  superkickem. Pentagon wykonuje parę piledriverów dla Matta na scenie. Fani chantują „holy shit!”. Pentagon i Fenix ​​wydali swoje promo, że są najlepsi i dołączają do gali Double Or Nothing. Bucks pozbierali się i spojrzeli z ziemi, jak The Lucha Bros pozują dla fanów. Wychodzą jak Nick i inni sprawdzają co z Mattem.

Excalibur wspomina o problemach ze stroną internetową AEW i prosi wszystkich o cierpliwość, zauważając, że fani będą mogli zapisać się do przedsprzedaży biletów jeszcze przed weekendem. Mówi, że unikną problemów z zeszłego roku z gali w Chicago i wszyscy dostaną szansę na wyprzedaż. Excalibur odsyła nas z powrotem do Alexa i Conrada na scenie.

Conrad wspomina o walkach kobiet na Double Or Nothing. Zapowiada on Brandi Rhodes, a potem wychodzi. Alex zauważa, że Brandi pracuje teraz zarówno jako scout i Chief Brand Officer. Brandi zaczyna od tego, że prosi wszystkich, by życzyli jej starszemu bratu Jasonowi wszystkiego najlepszego. Również prosi o chant „Jason!”. Brandi mówi, że złożyła bardzo duże obietnice w Jacksonville podczas imprezy AEW. Mówi, że mają dwie zapaśniczki pochodzące z Japonii, które pojawią się na Double Or Nothing. Pierwsza to wschodząca gwiazda, określana mianem obiecującej gwiazdy w Japonii, a Brandi mówi, że będzie jeszcze większą gwiazdą w Stanach Zjednoczonych – Yuka Sakazaki. Jeden z fanów naprawdę tworzy duży pop na wzmiankę o imieniu Yuki. Następną osobą jest ktoś, kogo znamy – Aja Kong, All Japan Hall of Famer i była zawodniczka WWE.

Idąc dalej, Brandi mówi, że sama nie przyjechała do Las Vegas, bo przywiozła przyjaciółkę. Przedstawia Kylie Rae, która wychodzi wraz z muzyką. Rae wyszkoliła się w federacji WWE Hall of Famera Bookera T – Reality of Wrestling i trzykrotnie zdobywała tam tytuł mistrzowski. Rae podpisuje kilka autografów w drodze na podium. Rae żartuje z fanami i dziękuje wszystkim, że wspaniale jest być częścią czegoś takiego jak AEW. Nie może się doczekać, by przejąć dywizję kobiet AEW.

Brandi prosi wszystkich o ponowny pop dla Rae. Muzyka Brandi zaczyna grać, ale mówi przez mikrofon, że jeszcze nie skończyła. Mówi, że dywizja kobiet rośnie w siłę, więc nie powinno nas to dziwić, że przyprowadziła jeszcze kogoś innego. Muzyka znów zaczyna grać i wychodzi Nyla Rose, zapaśniczkę walczącą w federacjach indie, pochodzącą z Waszyngtonu. Rae wyciąga rękę, żeby się przywitać, ale Rose odmawia i ma dla niej parę słów. Brandi próbuje je rozdzielić.  Obie chcą walczyć, a publika również chce tego. Rose podchodzi i popycha ją. Brandi i Atlas Security rozdzielają je, podczas buczenia ze strony zawiedzionych fanów.

Excalibur jest teraz na scenie. Wspomina, że ​​AEW będzie dużą federacją w zakresie współpracy. Opowiada także o tym, jak się rozpoczęła się jego przygoda w Południowej Kalifornii. Pochwala SCU (SoCal Uncensored) i zapowiada ich. Pojawiają się Christopher Daniels, Frankie Kazarian i Scorpio Sky podczas chantów”SCU!”. Dostają trochę lokalnego heatu, gdy Kazarian wspomina, jak bardzo lubią ciężko pracować, ale oni też grają mocniej. Ogłaszają, że ​​oficjalna impreza stworzona przez nich w czasie Double or Nothing będzie nosiła nazwę SCU All Night. Nie podano żadnych szczegółów dotyczących after-party. Daniels mówi, że są tu naprawdę dla następnego ogłoszenia, które wykona Excalibur.

Powraca on na podium i ogłasza współpracę AEW z OEW – Oriental Entertainment Wrestling. Dostajemy szybkie wideo promocyjne i przedstawiają oni Wiceprezesa OWE – Michaela Nee, OWE CEO – Dragona Fu i legendarnego wrestlera – Cimę. Wszyscy mówią o tym, co OEW wniesie do AEW, jest to coś z czego są bardzo podekscytowani. Daniels chwali Cimę i zachęca go do znalezienia dwóch partnerów do sześcioosobowej walki na Double Or Nothing. Obie strony się zgadzają i świętują razem.

Wracamy do Conrada i Alexa na scenie. Mówią, że jeszcze jedna ważna wiadomość będzie podana dziś wieczorem. Słychać wszędzie chanty „Kenny!”  Film wideo z zegarem odliczającym na czyimś telefonie. „Pojawił się nowy pretendent …”, a jest nim Kenny Omega. Jego muzyka zaczyna grać, a na scenę wychodzi Omega w garniturze. Fani dają mu ogromny pop, a Omega podpisał kilka autografów w drodze na podium. Omega twierdzi, że do dzisiejszego poranka nic nie podpisał, ale jest bardzo szczęśliwy i podekscytowany i ogłasza, że jest teraz pełnoetatowym zawodnikiem AEW. Fani chantują teraz o AEW. Omega mówi o tym, jak zaczęli The Elite w 2016 roku. Omega mówi dalej, że zamiast próbować wyjaśnić, co znaczy „change the world” słowami, Being The Elite będzie mogła wreszcie pokazać fanom, co to właściwie znaczy dzięki AEW.

Muzyka przerywa Omedze i wychodzi Chris Jericho zgarniający ogromny pop. Jericho podchodzi do podium i obaj wpatrują się w siebie. Znów słyszymy chant „Holy shit”. Omega odrywa palec Jericho od siebie, a oni sami zaczynają walczyć się na scenie. SCU, Cody i inni ich rozdzielają. Fani chantują „let them fight!” i „rematch!”, podczas gdy pojedynczy singiel grupy Fozzy wciąż gra.

Jericho jest eskortowany na backstage, cały czas krzycząc na Omegę. Omega zakłada teraz kapelusz Jericho stojąc na podium. Tym razem otrzymaliśmy chant „you look good!”. Omega mówi, że właśnie dotarł  do najlepszej części. Od dwóch miesięcy czeka na powiedzenie swojej ulubionej linii. Zachęca wszystkich fanów do wypowiedzenia jej razem z nim, ale ma problemy z mikrofonem. Omega wypowiada swoją frazę „Good night and good luck”, aby zakończyć swoje promo. Przechodzi wokół basenu i pozuje do kilku selfie z fanami. Conrad i Alex zapraszają jeszcze raz na Double Or Nothing i kończą konferencję.

Poniżej zamieszczamy całą konferencję w formie video:

Źródło: https://www.wrestlinginc.com/