Komentarz Killiana Daina po porażce, Paul Diamond o współpracy z Jeffem Jarrettem, Ronda Rousey rozdaje prezenty fanom

» WWE NXT Superstar Killian Dain w tym tygodniu musiał uznać wyższość swojego przeciwnika Aleistera Blacka. Członek The SAniTY wystąpi w Nowym Orleanie na TakeOver w Ladder Matchu. Killian za pośrednictwem Twittera postanowił skomentować Title shot Blacka, który będzie realizowany w najbliższej kwietniowej gali:

» Były WWE Superstar Paul Diamond pojawił się w podcaście Pancakes and Powerslams, w którym wypowiedział się na temat wprowadzenia Jeffa Jarretta do WWE Hall of Fame:

”Jeff okazał się być naprawdę bardzo dobrym talentem. Szkołę średnią ukończył w wieku 18 lat i przez krótki czas byliśmy partnerami, a następnie związałem się z Patem Tanaką dzięki czemu mogłem rywalizować z Jeffem oraz jego tag team partnerem Billym Travisem. Pamiętam, kiedy Jeff podszedł do mnie i powiedział, że ma dopiero 18 lat, jest chudy jak kolejarz, więc uczy się po swojemu”.

» WWE RAW Women Ronda Rousey za pośrednictwem Twittera opublikowała informację dotyczącą nowej linii suplementów wyprodukowanych przez Max Effort Muscle: