Kolejny uczestnik Global Cruiserweight, Czy Ryback pokona Kalisto? Kto komentuje pre-show Payback? 9-lecie Zacka Rydera w WWE

* 22 letni wrestler pochodzący ze Szkocji, Noam Dar został kolejnym uczestnikiem turnieju organizowanego przez federacje World Wrestling Entertainment ”Global Cruiserweight”. Warto dodać, ze dzisiaj podczas eventu organizowanego przez Revolution Pro Wrestling zmierzy się z Martym Scurllem, który posiada Progress Wrestling Title.

* Mauro Ranallo i Jerry ”The King”Lawler za pośrednictwem twittera poinformowali, że będą komentować walki podczas Payback, które odbędą się jako pre-show. Czy Ryback pokona Kalisto i zostanie nowym mistrzem Stanów Zjednoczonych, a może to obecny mistrz udowodni, że zwycięstwo, które odniósł na WrestleManii 32 nie było dziełem przypadku? Jak sądzicie?

* Były mistrz Stanów Zjednoczonych Zack Ryder obchodzi dziś 9-lecie jako WWE Superstars. 1 maja 2007 roku podczas telewizyjnego tapingu ECW byliśmy świadkami debiutu Zacka, który wspólnie z Brianem Myersem(Curtem Hawkinsem) wystąpili jako Majors Brothers. Niestety dziś nie znalazło się miejsce dla Rydera w karcie gali Payback.