Kolejny przeciwnik Samoa Joe, Rusev vs Shinsuke Nakamura oficjalnie na Royal Rumble, Występ EC3 i Heavy Machinery na SmackDown

» Wygląda na to, że Samoa Joe ma kolejnego przeciwnika na SmackDown Live po krótkiej przygodzie z Jeffem Hardym. Tym razem na niebieskiej tygodniówce wyższość byłego mistrza NXT musiał uznać Mustafa Ali, który został zaatakowany przed gongiem. Niespodziewanie po brawlu, Joe wyjawił, że to było oświadczenie dla każdego zawodnika, który wystąpi w Royal Rumble Matchu:

» Po SmackDown Live dowiedzieliśmy się, że 27 stycznia w Chase Field w Phoenix dojdzie do konfrontacji z udziałem Ruseva oraz Shinsuke Nakamury, a na szali zostanie postawiony WWE United States Championship. Ta walka będzie jedną z wielu atrakcji przygotowanych na Royal Rumble.

WWE Announces New Title Match For The Royal Rumble PPV

» Przed rozpoczęciem wtorkowego SmackDown w Legacy Arenie w Birmingham odbyły się dwa dark matche. W pierwszym starciu EC3 pokonał Aidena Englisha, a w drugiej walce, Heavy Machinery (Tucker Knight i Otis Dozovic) pokonali The Colons (Primo i Epico).