Kolejny problem Alexy Bliss na live evencie WWE, Triple H wystąpi w ringu w Japonii, Baron Corbin podróżuje przez Pacheco Pass

» Podczas wczorajszego live eventu z udziałem gwiazd WWE, Natalya przewróciła kawę Alexy Bliss, podobnie jak w poprzednim tygodniu na SmackDown, obecna SmackDown Women’s Champion Bayley. WWE udostępniło zdjęcie z live eventu na Twitterze z dopiskiem, że Alexa Bliss próbowała cieszyć się filiżanką kawy podczas #WWEFresno, ale Natalya miała inny pomysł!

Warto zaznaczyć, że Bayley zmierzy się z Alexą Bliss podczas PPV Stomping Grounds, czyli show które odbędzie się 23 czerwca w Tacoma Dome w Waszyngtonie.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo, WWE COO Triple H zapowiedział, że weźmie udział w live evencie WWE organizowanym 28 czerwca w Tokio w Japonii. Na obecną chwilę nie wiadomo, kto będzie jego przeciwnikiem, ale sporo mówi się o Randym Ortonie, z którym miał okazję walczyć podczas WWE PPV Super ShowDown w Arabii Saudyjskiej.

» WWE Superstar Baron Corbin za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat duchów. Wrestler prowadził wczoraj samochód przez Pacheco Pass, czyli miejsce które ma wiele upiornych legend i jest również znane jako Blood Alley, gdzie jeździ dyliżans, który nawiedza teren z kobietą w bieli: