Kolejny komentarz Conora McGregora na temat gwiazd WWE, Brock Lesnar na następnym RAW, Kurt Angle o WWE Cruiserweight Classic i jego ulubionych zawodnikach

» Gwiazda UFC – Conor McGregor wypowiedział się ostatnio po raz kolejny o członkach rosteru WWE. Tym razem ostra krytyka ze strony McGregora spadła na Johna Cenę podczas wczorajszej konferencji prasowej przed UFC 202.

“Kto jest główną gwiazdą? John Cena? Ma 40 lat, a on nadal chodzi w pomarańczowej koszulce i pyta się czy go widzą (U can’t see me). Faktycznie – My … Widzimy. Jest to duży, gruby, czterdziestoletni skurwysyn”.

» Brock Lesnar pojawi się na nadchodzącym RAW po raz ostatni, przed PPV SummerSlam 2016 z odwołaniem do WWE Universe i jego przeciwnika Randy’ego Ortona. Bardzo ciekawie, co „The Beast” będzie miał do powiedzenia…

» Była gwiazda WWE i niedawny zawodnik TNA – Kurt Angle brał udział w Q&A na swojej stronie na Facebooku. Poniżej przedstawiamy kilka pytań i odpowiedzi:

Jakie są twoje przemyślenia na temat WWE Cruiserweight Classic?:

“Nie widziałem dużo, ale jestem szczęśliwy, że Sabre Jr w tym uczestniczy. Jest bardzo utalentowany!”

Kto jest twoim ulubionym niezależnym zawodnikiem w obecnych czasach?:

“Chris Hero. On może wiele dostarczyć dla takich rozmiarów (red./ chodzi o rozmiary ciała). Chłopak jest uzdolniony!”

Kto jest obecnie twoim ulubionym WWE Superstar / Women?:

“Obecnie? Rollins. Styles. Cesaro. Rusev. Oni wszyscy są utalentowani. Ulubieni – Taker. Lesnar. Cena. Kobiety – Charlotte i Sasha.”

A, wy jak byście odpowiedzieli na te pytania? Jesteśmy ciekaw waszych opinii! 🙂

 

Newsy przygotował Władek Bereżnyi