Kolejni uczestnicy Royal Rumble Matchu oraz nowy pojedynek dodany do karty walk, Ciekawy tweet Lany, Akira Tozawa w 205 Live i wiele więcej…

» Po ostatnim SmackDown Live, do Royal Rumble Matchu dołączyli kolejni zawodnicy. Są to Dean Ambrose i The Miz. Dołączyli oni tym samym do The Undertakera, Brocka Lesnara, Billa Goldberga, Kofiego Kingstona, Xaviera Woodsa, Big E, Setha Rollinsa, Barona Corbina, Chrisa Jericho i Braun Strowman. Trzeba przyznać, że skład na tegoroczny RR Match wygląda naprawdę imponująco. A, do 30-stki jeszcze długa droga 😉

» Do karty walk gali Royal Rumble dodany został zaś pojedynek o mistrzostwo Cruiserweight. Rich Swann stanie w jego obronie przeciwko Neville’owi.

» Przeciwniczką Carmelli ze SmackDown była niezależna wrestlerka – Thunder Kitty. W przeszłości walczyła ona dla takich federacji jak SHIMMER Wrestling, czy Zero1 USA.

» W Dark Matchu przed SmackDown, Heath Slater & Rhyno pokonali The Usos.

» Partnerka Ruseva – Lana zamieściła zaś ciekawego tweeta nawiązującego do błękitnego brandu i generalnego managera RAW, Micka Foley’a:

Mick Foley odpowiedział równie ciekawie:

» WWE zapowiedziało, że do 205 Live już wkrótce zawita Akira Tozawa:

» A, już za tydzień odbędzie się niesamowita walka. Po raz pierwszy w historii, pas SD Women’s Championship broniony będzie w Steel Cage Matchu. W jego obronie stanie obecna posiadaczka Alexa Bliss, a jej rywalką będzie Becky Lynch. Czy Alexa uchowa tytuł po raz kolejny? O tym przekonamy się już na następnym SmackDown.

» W środę z kolei, mistrz WWE – AJ Styles będzie gościem Jonathana Coachmana w jego programie “Off The Top Rope” emitowanym w ESPN SportsCenter.

» Jak informuje PWInsider, WWE podpisało umowę z dotychczasowym ring announcerem House of Hardcore – Vic Travagliantem. W federacji Vince’a McMahona, znany ma być jako Vic Joseph. Wcześniej pracował on również dla Cleveland Browns Network oraz CBS Cleveland.

» 20 kwietnia 2018 roku ukaże się kolejny film z Johnem Ceną. 15-krotnemu mistrzowi WWE towarzyszyć będą Leslie Mann oraz Ike Barinholtz, a film nosić będzie tytuł “The Pact”. W praktyce oznacza to kolejną dłuższą przerwę Ceny w występach dla WWE. Kiedy? Tego póki co nie wiadomo.