Kolejne zastrzeżenie do walki o pas Womens WWE, Dolph Ziggler o Extreme Rules i Corbinie, Co wydarzyło się po RAW? Kolejna ankieta WWE

» Po zakończeniu odcinka WWE Monday Night RAW odbył się dark segment, podczas którego w ringu pojawił się Chris Jericho i ponownie zażądał publicznych przeprosin od Deana Ambrose’a za zniszczenie jego drogocennej kurtki. Ambrose pojawił się i doszło miedzy wrestlerami do słownej dyskusji, która zakończyła się po wykonaniu Dirty Deeds na Y2J oraz atakami kijem do kendo.

» Na oficjalnej stronie WWE.com pojawiła się ankieta, w której fani mogą głosować odnośnie zwycięzcy starcia o Intercontinental Championship, które odbędzie się na gali PPV Extreme Rules. Oto jak przedstawiają się obecnie wyniki:
Cesaro zdobywa tytuł – 44%
Sami Zayn – 33%
Kevin Owens – 13%

» W zeszłym tygodniu do walki o WWE Womens Championship zostało dodane zastrzeżenie dotyczące braku obecności przy narożniku Charlotte jej ojca, a dziś poznaliśmy kolejne zastrzeżenie. Jeśli Ric Flair pojawi się w okolicach ringu, to jego córka automatycznie traci tytuł. Charlotte zmierzy się z Natalya na Extreme Rules w Submission Matchu.

» Podczas najnowszego WWE RAW Fallout Show off Dolph Ziggler wypowiedział się na temat gali Extreme Rules oraz No DQ Matchu, w którym jego rywalem będzie Baron Corbin: