Kolejne uczestniczki Mae Young Classic, Zapowiedź najbliższych tapingów WWE NXT UK, Jushin Liger wystąpi na Death Before Dishonor

» Federacja WWE potwierdziła trzy nowe uczestniczki turnieju WWE Mae Young Classic, a są nimi: Hiroyo Matsumoto, Vanessa Kraven oraz Aerial Monroe, która jest żoną obecnego WWE Cruiserweight Championa Cedrica Alexandera. Turniej MYC odbędzie się na początku sierpnia, a zostanie wyemitowany w lecie tego roku. Finałowe starcie odbędzie się 28 października w trakcie Pay-Per-View Evolution.

» Kolejne nagrania telewizyjne WWE NXT UK TV odbędą się 25 oraz 26 sierpnia w trakcie NEC Insomnia Gaming Festival w Birmingham, Anglii. W zeszłym tygodniu zostały nagrane pierwsze odcinki NXT UK. Wygląda na to, że w zeszłym tygodniu tapingi trwały aż sześć godzin. Niestety nie wiadomo, kiedy tapingi telewizyjne zostaną wyemitowane, ale jeśli czegoś się dowiemy, to od razu Was o tym poinformujemy.

» Federacja Ring of Honor poinformowała, że prawie 53-letni Jushin “Thunder” Liger będzie uczestnikiem gali Death Before Dishonor, która odbędzie się 28 września w Orleans Arenie w Las Vegas. Na obecną chwilę nie wiadomo, z kim zmierzy się Liger. Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę PPV:

* Cody, Adam Page, The Young Bucks i Marty Scurll vs. Kazuchika Okada, Chuckie T, Beretta, Tomohiro Ishii i Rocky Romero

* Jushin “Thunder” Liger vs. TBA