Kolejne szczegóły umowy Brocka Lesnara z WWE, Steve Austin na temat debiutu Rondy Rousey na WrestleManii 34, Emma o powrocie do ringu Daniela Bryana

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że WWE Universal Champion Brock Lesnar podpisał nowy kontrakt z WWE, który wygaśnie po SummerSlam. Nowa umowa pozwala wrestlerowi na jednoczesne występy w federacji wrestlingowej oraz UFC. 27 kwietnia Lesnar zmierzy się z Romanem Reignsem w Steel Cage Matchu na Greatest Royal Rumble. Niespodziewanie jedną z osób, które wiedziały o zwycięstwie Brocka na WrestleManii 34 był Paul Heyman.

» Steve Austin w najnowszym odcinku swojego podcastu wypowiedział się na temat debiutu Rondy Rousey w ringu WWE podczas WrestleManii 34:

”To był zabawny mecz. Zastanawiałem się nad tym jak poradzi sobie Ronda Rousey, ponieważ niektórzy kwestionowali jej umiejętności, ponieważ nie jest przyzwyczajona do przebywania za mikrofonem. Ten pojedynek był cholernie zabawny. Było tak wiele zwrotów akcji i ruchów złożonych. Panie spisali się bardzo dobrze mimo wolnego początku. Wszyscy, czyli fani zgromadzeni na arenie dopingowali swoich ulubieńców przez cały czas”.

» Tenille Dashwood (fka Emma) udzieliła wywiadu dla Chuck Carroll of CBS Local Sports, w którym wypowiedziała się na temat rozczarowania związanego z Danielem Bryanem, ponieważ nie pojawi się on w ringu ROH:

”No cóż, najwyraźniej zdecydował się na pozostanie w WWE, więc to powstrzymuje go od bycia częścią Ring of Honor. Niemal wszyscy byli przekonani, że Daniel Bryan nie powróci do wrestlingu, więc wiadomość o jego powrocie była niesamowita. Nie mogę sobie wyobrazić tego jak okropnie musiał się czuć, gdy nie mógł robić tego co kocha. Jestem podekscytowana tym, co zgotuje nam Daniel Bryan”.