Kolejne nagie zdjęcia wrestlerek WWE w internecie, Ważne oświadczenie Gail Kim na Impact TV, Rain na gali Ring of Honor, Uczestniczki tryoutów WWE w Anglii

» Wygląda na to, że hakerzy nie przestaną psuć życia wrestlerów. W sieci znowu pojawiły się nagie zdjęcia zawodniczek. Między innymi pojawiły się nowe zdjęcia Mickie James, Paige oraz JoJo. Pierwsze nagie zdjęcia zawodniczek pojawiły się w marcu, kiedy pierwszą ofiarą była właśnie Paige. Z czasem coraz więcej kobiet stało się ofiarami hakerów, ale na szczęście sprawy ucichły i jak na razie, nie wywołał się taki skandal na miarę tego z Anty Divą. Więcej informacji znajdziecie pod tym LINKIEM.

» Podczas najnowszych tapingów Impact Wrestling Jeremy Borash przedstawił nową mistrzynię Knockouts Gail Kim, która powiedziała, że z uwagą będzie przyglądała się młodym zawodniczką, ponieważ chce aby one spełniły swoje największe marzenia tak samo jaj ona po czym podziękowała takim osobą jak: Trish Stratus, Awesome Kong i Taryn Terrell, a następnie zrzekła się tytułu Knockouts.

» Pierwsza w historii Shine Champion Rain, która ostatnio powróciła do ringu po trzyletniej przerwie, 11 i 12 listopada wystąpi na galach Ring Of Honor. Wiele lat temu Rain walczyła już w tej organizacji i była częścią drużyny The Minnesota Home Wrecking Crew.

» Little Miss Roxxy, Kasey Owens i Sammii Jayne były jednymi z niewielu kobiet, które wzięły udział w tym tygodniu w tryoutach WWE podczas wycieczki po Europie, a konkretniej w Wielkiej Brytanii.