Kolejne informacje w sprawie AEW Fyter Fest, Obecność R’Trutha na live evencie WWE, Seth Rollins i Becky Lynch na MTV Awards

» FITE udostępniło aktualizację dotyczącą AEW Fyter Fest. W aktualizacji możemy dowiedzieć się, że fani spoza Stanów Zjednoczonych będą mogli oglądać event Fyter Fest na FITE TV. Show odbędzie się 29 czerwca 2019 roku w Ocean Center w Daytona. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane walki na Fyter Fest, które będzie organizowane razem przy współpracy z CEO Fighting Game Championships.

* Alex Jebailey vs. Michael Nakazawa (Hardcore Match)

* The Elite (The Young Bucks i Kenny Omega) vs. Rey Fenix, Pentagon Jr. i tajemniczy partner

* Cody Rhodes vs. Darby Allin

* Jon Moxley’s AEW in-ring debut vs. Joey Janela

* „Hangman” Adam Page vs. MJF vs Jungle Boy vs. Jimmy Havoc

* Christopher Daniels vs. Cima

* Yuka Sakazaki vs. Riho vs. Nyla Rose

» WWE udostępniło materiał wideo z udziałem WWE 24/7 Championa R’Trutha, który pojawił się na live evencie w Denver. Ostatni raz fani mogli zobaczyć mistrza ukrywającego się w skrzyni przy pomocy ze strony byłej posiadaczki walizki Money in the Bank, Carmelli:

» WWE Universal Champion Seth Rollins oraz WWE RAW Women’s Champion Becky Lynch pojawili się razem na wczorajszym wydarzeniu MTV Movie & TV Awards Red Carpet. Pojedynek z udziałem Rondy Rousey, Becky Lynch oraz Charlotte Flair z WrestleManii 35 został nominowany do nagrody Best Fight. Poniżej możecie obejrzeć udostępnione zdjęcie z Instagrama WWE:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#RAW #WomensChampion @beckylynchwwe and #UniversalChampion @wwerollins set the #MTVAwards red carpet aflame! 🔥🔥 @mtv

Post udostępniony przez WWE (@wwe)