Kolejne informacje odnośnie walk na TLC 2019, Steve Austin o zapotrzebowaniu w wrestlingu, Gdzie będzie występował Luke Harper?

» Za kilka dni odbędzie się gala WWE PPV TLC. Niespodziewanie pierwsze pojedynki na, to wydarzenie zostały ogłoszone w zeszły piątek podczas SmackDown. WWE Universal Champion Bray Wyatt zmierzy się z The Mizem w non-title matchu. Już wiemy, że The New Day zmierzą się z The Revival, a na szali zostaną postawione SmackDown Tag Team Championship, ponadto King Corbin wystąpi w TLC Matchu z Romanem Reignsem. Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio wyjawił, że podczas TLC ma dojść do walki z udziałem SmackDown Women’s Champion Bayley i Lacey Evans. TLC odbędzie się 15 grudnia w Target Center w Minneapolis.

» “Stone Cold” Steve Austin wypowiedział się na temat zapotrzebowania jakie obecnie panuje w świecie wrestlingu:

“W naszym biznesie jest duże zapotrzebowanie na nowych ludzi, więc czasami nie są oni dopracowani tak, jak powinni. Więc możemy zauważyć spore braki. Oczywiście, to nie są jakieś moje wyrzutu w kierunku systemu szkoleniowego, ani poszczególnych osób. Weterani wciąż wykonują solidnie swoją pracę i robią atletyczne rzeczy, a to jest świetne. Niestety praca cofnęła się wraz ze wzrostem prędkości na zapotrzebowania, więc trzeba się pogodzić z pewnymi rzeczami”.

» Wczoraj na naszej stronie pojawiła się informacja dotycząca kilku gwiazd, które pożegnały się z federacją WWE. Wśród wymienionych nazwisk był Luke Harper, który w kwietniu bieżącego roku poprosił o zwolnienie, które nie zostało mu przyznane. Mart Scurll za pośrednictwem Instagrama opublikował zdjęcie z Harperem, co wywołało spore zamieszanie wśród fanów, którzy twierdzą, iż były wrestler WWE dołączy do stajni Villain Enterprises. Obecni członkowie grupy, to: Scurll, Flip Gordon, PCO oraz Brody King:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Villain Enterprises ?! #villain ☔️

Post udostępniony przez MartyScurll (@martyscurll)