Kolejne gwiazdy zapowiedziane na 25-lecie RAW, Natalya i Shinsuke Nakamura w Mixed Match Challenge, Czy Brock Lesnar zdoła zachować Universal Championship?

» Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła kolejne nazwiska osób, które pojawią się podczas 25-lecia Monday Night RAW, które odbędzie się 22 stycznia w New York City – The Barclays Center:

* Sean „X-Pac” Waltman

* WWE Hall of Famer Ted DiBiase

* Free agent John Cena

* WWE Universal Champion Brock Lesnar

* The Undertaker

* WWE Hall of Famers Jim Ross i Jerry Lawler

* WWE Hall of Famers Kevin Nash i Scott Hall

* WWE Hall of Famer Ric Flair

* The Bella Twins

* JBL i WWE Hall of Famer Ron Simmons

* The Dudley Boyz

* WWE Hall of Famer Steve Austin

* DX: WWE Hall of Famer Shawn Michaels, Triple H i The New Age Outlaws

» Kolejnym zespołem, który wystąpi na zbliżającym się turnieju WWE Mixed Match Challenge jest stworzony z byłej SmackDown Women’s Champion Nattie oraz byłego mistrza NXT Shinsuke Nakamury. Więcej informacji znajdziecie na stronie WWE.com:

”Shinsuke Nakamura będzie współpracował z Natalyą podczas turnieju WWE Mixed Match Challenge. Ta drużyna będzie reprezentować SmackDown Live, w turnieju który jest emitowany wyłącznie na Facebooku i rozpocznie się w najbliższy wtorek. Czy ta wybuchowa para okaże się czymś wyjątkowym? Absolwentka Hart Family, a jednocześnie była SmackDown Women’s oraz Divas Champion Natalya udowadnia, że jej wiedza pod względem techniki nie ma sobie równych. W połączeniu z charyzmatycznym mocnym stylem będą bardzo groźną drużyną”.

» Na oficjalnej stronie federacji World Wrestling Entertainment pojawiła się ankieta, w której fani wrestlingu mogą głosować na zawodnika bardziej cierpiącego po brutalnym ataku ze strony Brauna Strowmana podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW. Na obecną chwilę to Brock Lesnar otrzymał 81 procent głosów, natomiast Kane resztę. Warto zaznaczyć, że 28 stycznia Brock Lesnar stanie w obronie Universal Championship przeciwko wcześniej wymienionej dwójce wrestlerów.

No Comment.