Kolejne dziecko Kurta Angle, Jim Ross komentuje incydent Chrisa Jericho z Sin Carą, Segmen z udziałem Women’s na RAW, Colt Cabana o swoim pobycie w WWE, Wyniki z eventu SmackDown Live, Wyniki gali MCW Autumn Armageddon, Uczestnik turnieju Cruiserweight Classic debiutuje na RAW

» Kurt Angle za pośrednictwem Twittera poinformował, że po raz piąty został ojcem:

”Większość ludzi wie, że teraz jestem dumnym ojcem pięciorga dzieci. Nikoletta urodziła się 5 listopada w sobotę o godzinie 6:16. To dziecko jest prawdopodobnie ostatnim moim dzieckiem, ponieważ moja żona powiedziała, że (więcej już nie). Zobaczymy”.

» WWE Hall of Famer Jim Ross opublikował wpis na swojej stronie dotyczący incydentu z udziałem Chrisa Jericho oraz Sin Cary, do którego doszło w Glasgow:

”W poniedziałek udało mi się dogonić Chrisa Jericho i zapytać o wyjaśnienia dotyczące jego walki z Sin Carą. Chris odpowiedział, że to o niczym nie świadczy, gdyż Sin Cara wyprowadził jedno uderzenie a następnie rzucił nim o ścianę. Niestety do takich spięć dochodzi często podczas międzynarodowych wycieczek :(”.

» W poniższym nagraniu przedstawiamy segment z Monday Night RAW, podczas którego fani chantowali ”ICW”, ”Noam Dar” a także ”Bayley” podczas segmentu z udziałem Charlotte. Poniższy materiał zawiera spoilery dotyczące Survivor Series. Oglądasz na własną odpowiedzialność:

» Były WWE Superstar a jednocześnie gospodarz The Art of Wrestling Colt Cabana gościnnie wystąpił w podcaście prowadzonym przez Erica Bischoffa, w którym wypowiedział się na temat reakcja oficjeli WWE na jego zaangażowanie w scenie niezależnej:

”Kiedy byłem w WWE, to wiele osób się ze mnie wyśmiewało, ponieważ byłem zaangażowany wciąż w scenę niezależną, a walki jakie tam toczyłem ich zdaniem były zabawne. W 2010 roku w moim podcaście wyjawiłem, że wszystkie gwiazdy jakie były na scenie niezależnej znajdowały się później w WWE. To nasze chłopaki! Pamiętam jak WWE w 2003 roku ściągnęło do siebie Paula Londona, który na scenie niezależnej był największą gwiazdą w tym momencie. Niestety jak się później okazało z jednej strony była to trafna decyzja, a z drugiej błędna”.

» Poniżej przedstawiamy wyniki z wczorajszego WWE SmackDown Live Eventu, który odbył się w Aberdeen w Szkocji:

Intercontinental Championship
Dolph Ziggler def. The Miz w/ Maryse

Smackdown Tag Team Championship
Rhyno & Heath Slater (c) def. The Usos i Breezango

Jack Swagger def. Curt Hawkins

Nikki Bella & Naomi def. Carmella & Natalya

Nikki def. Carmella

Baron Corbin def. Kalisto

American Alpha & Kane def. Luke Harper, Bray Wyatt i Randy Orton

Hype Bros def.d The Ascension

Becky Lynch def. Alexa Bliss

WWE Championship
AJ Styles (c) def. Dean Ambrose
Po pojedynku mistrz zainkasował Dirty Deeds.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbyły się podczas wczorajszej gali MCW Autumn Armageddon:

Facebook Live Pre Show Matches
1) Appalachian Outlaws def Cody Vance & Nick Comoroto

2) MCW Women’s Championship
Renee Michelle def Brittany Blake (c)

3) Bruiser def Jeremiah

Main Card
1) “Mr Excellence” Brandon Scott def “Hybrid” Sean Carr

2) The Hell Cats & The Punk Rock All-Stars def The Ecktourage & Guns For Hire

3) Greg Excellent def “Mr 300” Nick Jeremy

4) Greg Excellent & The Boogeyman def The Rock & Bowl Express

5) Dante Caballero def Rayo

6) F.U. def The Holy Rollers

7) MCW Women’s Championship
Melina def Renee Michelle (c)

8) Ryback def “Big” Sean Studd w/ “The Winner” Andy Vineberg (Special Referee: Bruiser)

9) ROH Showcase Match
Lio Rush def Leon St Giovanni

10) Bully Ray, Velvet Sky & MCW Champion Drolix def Ken Dixon, Punisher Martinez & Kennadi Brink w No Disqualification Matchu

» Uczestnik turnieju WWE Cruiserweight Classic Noam Dar zadebiutował wczoraj na Monday Night RAW, gdzie wraz z Cruiserweight Championem Brianem Kendrickiem zmierzyli się z Rich Swannem i Sin Carą: