Kolejne doniesienia w sprawie tygodniówki All Elite Wrestling!

Jak podawaliśmy dzisiaj rano, wszystko wskazuje na to, że tygodniówka AEW będzie emitowana od października w jednej ze stacji należących do Teda Turnera – TNT lub TBS. Portal „The Wrap” informuje, że rzeczywiście All Elite Wrestling prowadzi obecnie zaawansowane rozmowy z Turnerem mające na celu doprowadzić do emisji cotygodniowego programu na antenie TNT, jednak żadna umowa nie została jeszcze podpisana. Nie jest więc rzeczą pewną, że tygodniówka AEW zostanie zaprezentowana 15 maja podczas prezentacji jesiennej ramówki Warner Media.

Potencjalny deal ma obejmować emisję AEW na TNT, ale także na wielu innych platformach, m.in. Bleacher Report Live również należącym do Turnera.

Istnieje prawdopodobieństwo, że tygodniówka All Elite Wrestling nie będzie całoroczna, a podzielona na sezony pomiędzy którymi będą przerwy. „The Wrap” zauważył, że byłoby to nawiązanie do lig sportowych oraz sprawiłoby, że federacja byłaby bardziej przyjazna dla swoich zawodników niż WWE, które ma fatalny harmonogram dla swoich gwiazd.

Ten sam portal informuje także, że gala Double or Nothing, która odbędzie się 25 maja miałaby być nadawana na YouTube, Twitterze oraz Facebooku. Może się to jednak zmienić, gdy AEW rzeczywiście podpisze kontrakt ze stacją telewizyjną lub platformą streamingową.