Kolejna wrestlerka z Japonii w WWE, Enzo Amore zdenerwowany na Big Cassa, WWE niezadowolone z przybycia NJPW do USA

» Jakiś czas temu Tokyo Sports poinformowało, że Kairi Sane podpisała kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment. Podobno 38-letnia Meiko Satomura także będzie uczestniczką turnieju Mae Young Classic. Wrestlerka ta jest założycielką federacji Pro Wrestling Girls Sendai i w ciągu swojej długoletniej przygodzie z wrestlingiem zdobyła mistrzostwa w federacjach takich jak:

Chikara, Fight Club: Pro, Gaea Japan Pro Wrestling, Stardom.

» Były WWE Cruiserweight Champion, Enzo Amore udzielił wywiadu dla Store Horsemen, w którym wypowiedział się na temat zdenerwowania na Big Cassa, który kontuzjował go w trakcie ich konfrontacji:

”Stone Cold zainkasował Piledrivera i został sparaliżowany… najgorszy uczeń w historii firmy. Zostałem chwycony i rzucony na rampę… mam problem z rwą kulszową. Gdybym był Vincem McMahonem, to czy zamierzałbym bardziej skupić się na bezpieczeństwie swoich wrestlerów? Cóż oficjele stwierdzili, że na WrestleManii odbędzie się mój pojedynek, gdzie mam wystąpić przez co najmniej pół godziny. Niestety z powodu ACL sytuacja bardzo się skomplikowała”.

» Mike Johnson w odsłonie PWInsider Elite Audio wyjawił, że oficjele WWE są zaniepokojeni faktem iż federacja NJPW najeżdża na terytorium USA.

”WWE jest wkurzony, kiedy niezależna federacja przyciąga tysiąc osób na swoje show. Chcą mieć wszystkie miasta dla siebie. Oficjele WWE chcą tego, co jest dla nich najlepsze, czyli przyciąganie ludzi, którzy wydają pieniądze na eventach. Wydaje mi się, że WWE będzie chciało przeciwdziałać programowi NJPW”.