Kolejna walka ogłoszona na „All in”, Kane o tym czy jego nowe stanowisko wykluczy występy w WWE, Nowa ankieta WWE dla fanów

» Nowa walka została ogłoszona na galę„All In” . Ogłoszenie miało miejsce na kanale Cody;ego Rhodesa na Youtube. Tą walką będzie Madison Rayne vs. Tessa Blanchard vs. Britt Baker vs. Chelsea Green. Poniżej wideo, w którym Cody wyraża swój komentarz na temat tej walki.

» W zeszłym tygodniu burmistrzem Knox Couny został Glenn Jacobs, szerzej znany jako Kane. W wywiadzie dla Rolling Stone Glenn wypowiedział się czy jego nowe stanowisko zakłóca występy w WWE:

„WWE  zawsze będzie częścią mnie i mam nadzieję, że ja będę zawszę jego częścią. Nigdy nie miałem problemów z specjalnymi występami. Moim priorytetem jest teraz oczywiście bycie burmistrzem. Moja postać w WWE przyciąga dużą uwagę Knox County i jest to świetne. Musimy jednak uważać, aby nic spoza polityki nie zaszkodziło mojemu wizerunkowi jako burmistrz.

» WWE przygotowało nową ankietę dla fanów, w której zapytali się: Czy Braun Strowman będzie w stanie się kontrolować na SummerSlam w walce z Kevinem Owensem? 51% fanów zagłosowało na opcję: Tak. Będzie pod własną kontrolą i zatrzyma walizkę Money in the Bank. Reszta odpowiedziała: Nie. Gdy jest wściekły, nie zapanuje nad sobą.