Kolejna walka na Double or Nothing zostanie ogłoszona już dzisiaj, Oriental Wrestling Entertainment w reality show, Jim Ross o AEW i WWE

» Matt Jackson za pośrednictwem Twittera ogłosił, że w dzisiejszym Being The Elite zostanie ogłoszona kolejna walka na galę AEW Double or Nothing. Przypomnijmy, że show odbędzie się 25 maja i będzie to premierowa gala All Elite Wrestling. Dotychczas w karcie znalazło się 8 walk.

» Federacja z Chin blisko współpracująca z All Elite Wrestling – OWE wystąpiła w chińskim reality show na wzór programu „Mam Talent”. Początek ich pokazu możecie obejrzeć poniżej, natomiast całość klikając w TEN LINK.

» Legendarny komentator wrestlingu Jim Ross, który obecnie związany jest kontraktem z AEW gościł ostatnio w Busted Open Radio, gdzie odpowiedział m.in. na pytanie czy Vince McMahon obawia się konkurencji z kolejnym miliarderem:

„Nie wiem czy on się o to martwi. Myślę, że jest pod tym względem kuloodporny. Zresztą powiedziałem to wewnętrznie w AEW: najgorszy błąd jaki możemy popełnić to ściganie WWE. Nie musimy ich ścigać.”

W dalszej fazie rozmowy wspomniał też o problemach z rosterem w WWE:

„Jestem pewien, że istnieją tam problemy z rosterem. Chodzi o pieniądze. Co prawda już tam nie pracuję, ale rozmawiałem z jednym facetem od nich. Właśnie podpisali kontrakt na pół miliona dolarów z gościem, który nawet nie występuje w telewizji. $500,000 tylko po to, by trzymał się z dala od innych federacji. Myślę, że jest to część reakcji WWE na to, że AEW również może godnie płacić wrestlerom.”

A, co Wy myślicie o takim zachowaniu? Piszcie w komentarzach! 🙂