Kofi Kingston wyjawił, dlaczego nie doszło do rewanżu z Brockiem Lesnarem, Program o TNA/Impact Wrestling na WWE Network

» WWE Superstar Kofi Kingston pojawił się w podcaście After The Bell, w którym wyjawił, dlaczego nie naciskał na walkę rewanżową z Brockiem Lesnarem:

„To nie zależało ode mnie i powtarzałem to w wielu wywiadach. Pojawiasz się w pracy, dowiadujesz się, co robisz i to wykonujesz. Wiele osób uważa, że zachowuję się tak, jakby się nic nie stało. Czy zapomniałem, że jestem mistrzem? Nie zapomniałem, ale ja po prostu wykonuję swoją pracę. Nic na to nie poradzę. W rzeczywistości jestem dobrym facetem. Przegrałem w zaledwie osiem sekund, a jeśli chodzi o walkę rewanżową, to co moja postać miałaby do zaoferowania? Poniósłbym kolejną porażkę z Brockiem w osiem sekund. Przez wiele dni czułem się źle i byłem przygnębiony z powodu złego bookingu, ale jestem szczęśliwy, ciężko pracowałem i wreszcie dostałem, to na co zasłużyłem. Myślę, że najważniejsze jest, to aby cały czas iść naprzód i zapisywać swoje osobiste rekordy, robić pozytywne rzeczy w branży i się nie poddawać, ponieważ to nie trwa wiecznie. Doceniam wsparcie, jakie otrzymałem ze strony fanów wrestlingu, ale jestem zniesmaczony osobami, które uważają, że źle postąpiłem. Tak właśnie miało być”.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź programu „Impactful Reunion”, który będzie miał miejsce podczas Table For 3. Show zostanie wyemitowane tuż po zejściu z anteny WWE Monday Night RAW. Udział w nim wezmą” AJ Styles, WWE Hall of Famer Sting oraz Jeff Jarrett. Gwiazdy wypowiedzą się na temat swojego pobytu w TNA/Impact Wrestling.