Kofi Kingston o walce Daniela Bryana z Kevinem Owensem, Bayley o powrocie Intergender matchów do WWE, Dana Brooke na wylocie z WWE?

» WWE Superstar Kofi Kingston udzielił wywiadu dla SportsKeeda, w którym wypowiedział się na temat niedzielnej walki Daniela Bryana z Kevinem Owensem:

„Wiem, że to będzie ciekawy pojedynek. W ringu masz dwóch gości, którzy są bardzo dobrzy, którzy pracują w wrestlingu od bardzo dawna… Był czas, kiedy nikt nie spodziewał się powrotu Kevina Owensa oraz Daniela Bryana do ringu, ale teraz rozmawiamy o FastLane i ich walce. To będzie ekscytujący mecz, nie wiem, komu kibicować i nie wiem, kto opuści galę PPV z tytułem mistrzowskim WWE”.

» WWE Women’s Tag Team Champion Bayley w rozmowie dla Sport Bible wypowiedziała się na temat powrotu intergender matchów do WWE:

„Bardzo chciałabym, aby intergender matche powróciły do WWE i rozpoczęły się na nomi. W przeszłości wydarzyło się, to kiedy Lita współpracowała z The Hardy Boyz oraz Eddiem Guerrero. Wydarzenie podobne miało miejsce na gali PPV Royal Rumble, gdzie Nia Jax wystąpiła w męskim royal rumble matchu. Wydaje mi się, że faceci są tak samo podekscytowani tym, co przyniesie przyszłość. Oni widzą jak wiele dajemy z siebie i doceniają naszą ciężką pracę. Faceci są jedynym wsparciem, jakie otrzymaliśmy dotychczas, tak więc jesteśmy im za to wdzięczne”.

» WWE RAW Women’s Dana Brooke za pośrednictwem Instagrama wyraziła frustrację, ponieważ po raz kolejny została pominięty i nie wystąpiła na poniedziałkowym odcinku czerwonej tygodniówki. Od jakiegoś momentu pozycja Dany w WWE nie jest ciekawa i być może wkrótce zdecyduje się na odejście.