Kofi Kingston i Daniel Bryan zostają na SmackDown, Ronda Rousey obecna na RAW mimo kontuzji, The Undertaker vs Elias w Arabii Saudyjskiej?

» W przyszłym tygodniu odbędzie się WWE Superstar Shakeup, który zmieni niemalże wszystko w federacji. WWE jednak już poinformowało, że WWE Champion Kofi Kingston będzie bronił tytułu mistrzowskiego w starciu z Danielem Bryanem, 15 czerwca podczas live eventu z udziałem gwiazd SmackDown w Pepsi Center w Denver. Tak więc można stwierdzić, iż jego miejsce na niebieskiej tygodniówce jest niezagrożone.

» Pomimo złamania ręki przez byłą RAW Women’s Champion, czyli Rondę Rousey była ona obecna na poniedziałkowym odcinku WWE Monday Night RAW. Na zapleczu tej samej nocy zjawił się WWE Hall of Famer Bret „The Hitman” Hart, który za pośrednictwem portali społecznościowych udostępnił wspólne zdjęcie z wrestlerką:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Glad to finally meet you @rondarousey

Post udostępniony przez Bret (@brethitmanhart)

» Hart zamieścił również zdjęcie z The Undertakerem, który po raz pierwszy od października ubiegłego roku pojawił się na Monday Night RAW. Wszystko wskazuje na, to że Taker będzie uczestnikiem czerwcowego wydarzenia w Arabii Saudyjskiej, a jego rywalem ma być Elias.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🗣 @undertaker

Post udostępniony przez Bret (@brethitmanhart)