Kim jest kolejna rywalka Shayny Baszler?, Kontuzje gwiazd sceny niezależnej, Sylwetki uczestniczek WWE Mae Young Classic

» Podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE NXT odbędzie się Fatal Four Way Match, który wyłoni nową pretendentkę do konfrontacji z WWE NXT Women’s Champion Shayną Baszler. Przed wielką szansą na życiowy sukces staną takie zawodniczki jak Bianca Belair, Kairi Sane, Candice LeRae oraz Nikki Cross. Pierwotnie miał być, to triple threat match ze względu na podróż poślubną Belair, która zdecydowała się na przedwczesny powrót.

» Dave Meltzer w Wrestling Observer Newsletter twierdzi, że „The Ballsy Badass” Shotzi Blackheart jest obecnie nieczynna z występów na scenie niezależnej, ponieważ 6 lipca podczas pojedynku dla Hoodslam złamała kostkę. Tej samej nocy Delilah Doom także złamała swoją kostkę w związku z czym federacja RISE Wrestling wydała oficjalne oświadczenie w powyższej sprawie. Obie wrestlerki będą nieczynne przez pewien czas i chyba opuszczą event w Stardom w Japonii.

» W poniżej przedstawionym materiale wideo, Cathy Kelley przygląda się pierwszym sześciu uczestniczką tegorocznego turnieju WWE Mae Young Classic, który zostanie wyemitowany pod koniec lata w sieci WWE Network.

WWE Divas Champion Kaitlyn, WWE NXT Superstar Rhea Ripley, NXT Superstar Kacy Catanzaro of American Ninja Warrior, Io Shirai z Japonii, Nicole Matthews z Kanady oraz PROGRESS Women’s World Champion Jinny, to uczestniczki powyżej wspomnianego wydarzenia.