Killian Dain vs Babatunde, Bayley komentuje uczestnictwo Tenille Dashwood w turnieju ROH, The Miz cały czas pnie się w górę

» Podczas piątkowego live eventu NXT w Daytonie ponownie swoje umiejętności mógł zaprezentować Polak – Babatunde Aiyegbusi. Tym razem jego rywalem był reprezentant Sanity – Killian Dain. Babs przegrał te starcie, ale według zeznań fanów obecnych na gali, ich pojedynek był bardzo mocarny a nasz rodak dużo ruszał się w ringu. Poniżej możecie przeczytać pełne wyniki:

* Raul Mendoza wygrał Battle Royal

* The Street Prophets def. The Ealy Brothers

* Dakota Kai def. Reina Gonzalez

* No Way Jose def. Buddy Murphy

* Bola def. Chad Lail (f.k.a. Gunner z TNA)

* Killian Dain def. Babatunde

* Shayna Baszler def. Rhea Ripley

* Bobby Fish & Kyle O’Reilly def. Heavy Machinery. Po walce, Undisputed Era kontynuowało atak na Heavy Machinery, ale na pomoc przybiegł im Johnny Gargano.

» Po tym jak w świat poszła informacja o tym, że była wrestlerka WWE – Emma występująca teraz jako Tenille Dashwood wystąpi w Women of Honor Tournament organizowanym przez Ring of Honor, jej przyjaciółka z dawnej federacji – Bayley wyraziła wyrazy dumy na Twitterze:

» The Miz awansował na drugie miejsce w tabeli wszystkich mistrzów Interkontynentalnych w historii pod względem łącznych dni ich panowania. Tym samym obecny mistrz z 542 dniem swojego panowania wyprzedził Dona Muraco. Na pierwszym miejscu jest Pedro Morales z 619 dniami.

Nam wystarczy jedynie pogratulować i życzyć, aby jak najszybciej wkroczył na najwyższe podium! 🙂