Kiedy powróci Finn Balor?, Paul Burchill powraca do ringu, Wpis Drake’a Wuertza, Ryback o walce z Brianem Cagem

» WWE RAW Superstar Finn Balor za pośrednictwem Twittera opublikował kolejne zdjęcie z treningu, który odbył w WWE Performance Center. Warto dodać, że Finn jest reklamowany na marcowe live eventy WWE z czego wynika iż będzie on częścią WrestleManii 33:

» W ubiegłym tygodniu były WWE Superstar Paul Burchill po niemal dwuletniej przerwie powrócił do ringu podczas eventu organizowanego przez federację AIW w Cleveland.

» Były świetny wrestler, a obecnie sędzia WWE Drake Wuertz za pośrednictwem Twittera podziękował wszystkim osobom biorącym udział w nagraniach do filmu ”Fighting With My Family”:

» Były WWE Superstar Ryback w najnowszym podcaście ”Conversation with The Big Guy” wypowiedział się na temat swojego ostatniego pojedynku z Brianem Cagem:

”To była pewna historia. Nie mieliśmy zbyt wiele czasu na przygotowanie pojedynku, ponieważ z dnia na dzień ja oraz The Machine zostaliśmy o tym poinformowani. W mojej głowie widniała tylko myśl T1000 vs T1000 lub Termination vs New Terminator. Po prostu weszliśmy do jednego ringu, zrobiliśmy swoje, a fani byli zadowoleni”.