Kiedy do ringu powróci Lars Sullivan, Chris Jericho vs Jungle Boy o mistrzostwo?, Shotzi Blackheart zadebiutowała w ringu WWE NXT

» W czerwcu bieżącego roku były wrestler WWE NXT Lars Sullivan został wycofany z wrestlingu z powodu kontuzji kolana, przez co czeka go od sześciu do dziesięciu miesięcy przerwy. Wszystko wskazuje na to, iż Lars będzie mógł powrócić do ringu w okolicy lutego 2020 roku, a sam w mediach społecznościowych twierdzi, że jego rehabilitacja przebiega bardzo dobrze, lepiej niż pierwotnie zakładano. Poniżej przedstawiamy krótki materiał wideo z treningu Larsa:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lars (@lars_sullivan)

» Podczas ostatniego odcinka AEW Dynamite dowiedzieliśmy się, że 18 grudnia Chris Jericho, czyli obecny AEW World Champion zmierzy się z Jungle Boyem. Od tego momentu sporo osób/fanów na Twitterze pytało o to, czy w walce zostanie postawiony tytuł mistrzowski. Jak wiadomo Cody Rhodes udzielił odpowiedzi i wyjaśnił, że w tej walce tytuł mistrzowski nie zostanie postawiony w związku, z czym Jungle Boy ma większe szanse na zwycięstwo, niż gdyby był to AEW World Title Match.

» Podczas ostatniego live eventu WWE NXT na Florydzie w ringu zadebiutowała Shotzi Blackheart, której przeciwniczką była Chelsea Green. Warto wspomnieć, że kilka tygodni temu Shotzi podpisała kontrakt z WWE o czym poinformował William Regal. Z pewnością wkrótce doczekamy się debiutu tej świetnie rokującej wrestlerki w telewizji WWE NXT. Na obecną chwilę możemy oglądać jej dalsze zmagania w EVOLVE, gdzie również występuje nasz rodak Babatunde.