Kid Kash na temat odejścia CM Punka z WWE, Brock Lesnar i Goldberg nieobecni na RAW, Wyniki z nowego odcinka WWE Main Event, Kto pojawił się na zapleczu SmackDown Live?, Pro Wrestling NOAH sprzedane, Bill Goldberg na temat powrotu do ringu

» Były ECW, WWE & TNA Superstar Kid Kash udzielił wywiadu dla MMA Fighting Marc Raimondi, w którym wypowiedział się na temat odejścia Punka z WWE:

”Jak aroganckie to było posunięcie ze strony CM Punka? Ty po prostu rzuciłeś świetną robotę. To była niesamowita praca. Mogłeś zarabiać tak dużo pieniędzy. Sprzedaż towarów z twoim nadrukiem również był bardzo opłacalny. Mogłeś podróżować po całym świecie. Byłeś jednym z głównych wrestlerów w WWE, a ty teraz płaczesz z tego powodu”.

» W przyszłym tygodniu odbędą się tapingi WWE TV w Glasgow w Szkocji i z tej okazji zarówno Brock Lesnar jak i Bill Goldberg nie pojawią się podczas tych tapingów. 14 listopada panowie pojawią się razem na ostatnim RAW poprzedzającym galę PPV Survivor Series.

» Poniżej przedstawiamy wyniki z najnowszego odcinka WWE Main Event, który odbył się w Newark:

Jack Swagger vs Simon Gotch z The Vaudevillains

Rhyno & Heath Slater vs Tyler Breeze & Fandango

» Portal PWInsider.com donosi, że Deonna Purrazzo oraz The Spirit Squad byli obecni na zapleczu w New Jersey podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live.

» Puroresu Spirit donosi, że federacja Pro Wrestling NOAH została sprzedana. Transakcja ta zakończyła się w dniu 1 października.

» WWE Superstar Bill Goldberg pojawił się gościnnie w programie na ESPN, gdzie wypowiedział się na temat powrotu do ringu:

”Wracam do WWE z powodu mojego dziecka. Chcę, aby jego dziecko miało otrzymało możliwość na spotkanie swego ojca w ringu. Wszystko zaczęło się to głównie za sprawą gdy WWE 2K17. Chciałem stać się superbohaterem i udowodnić wszystkim iż jeszcze pasuję do tego biznesu”.