Kick-Off dodany do Money in the Bank, Pierwszy w historii NXT Last Woman Standing Match, Ważne ogłoszenie Setha Rollinsa, Powrót Daniela Bryana

» Do Kick-Offu niedzielnej gali WWE PPV Money in the Bank wylądowała walka tag teamowa z udziałem powracającego do akcji Zacka Rydera. On i jego tag team partner Mojo Rawley tworząc drużynę The Hype Bros zmierzą się z Primo & Epico. Zaktualizowaną kartę walk znajdziecie poniżej:

WWE Title Match
Randy Orton vs. Jinder Mahal (c)

MITB Ladder Match
AJ Styles vs. Baron Corbin vs. WWE United States Champion Kevin Owens vs. Sami Zayn vs. Dolph Ziggler vs. Shinsuke Nakamura

Women’s MITB Ladder Match
Carmella vs. Becky Lynch vs. Natalya vs. Tamina Snuka vs. Charlotte Flair

SmackDown Women’s Title Match
Lana vs. Naomi (c)

SmackDown Tag Team Title Match
The New Day vs. The Usos (c)

Kickoff
The Hype Bros vs. The Colons

Swoje typy możecie oddawać klikając w TEN LINK.

» Tymczasem w NXT dojdzie do pierwszego Last Woman Standing Matchu. Broniąca tytułu kobiet NXT – Asuka zmierzy się z Nikki Cross. Walka ta zostanie wyemitowana 28 czerwca.

 

» Pisaliśmy już o ważnym ogłoszeniu Romana Reignsa na RAW, a jak się okazuje, swoje ogłoszenie będzie mieć także Seth Rollins. Z tą różnicą, że nie nastąpi ono na RAW, a w programie „ESPN SportsCenter”, do którego dojdzie w poniedziałkowy ranek. Spekuluje się, że może chodzić o okładkę gry WWE2K18.

» We wtorek, na SmackDown Live dojdzie zaś do powrotu uwielbianego przez fanów Generalnego Managera błękitnej tygodniówki Daniela Bryana. Był on nieobecny w WWE od 11 kwietnia z powodu narodzin jego córeczki.

Tęskniliście? 😀