Kevin Owens zdobędzie walizkę MITB?, Nowa stajnia zadebiutuje na MITB, Szczegóły kontraktu Toni Storm z WWE

» Dave Meltzer wyjawił, że prezes WWE Vince McMahon jest pod ogromnym wrażeniem umiejętności Kevina Owensa, co może mieć duży wpływ na wynik tegorocznego Money in the Bank Ladder Matchu. Aktualnie głównym faworytem do zdobycia walizki z kontraktem umożliwiającym walkę o mistrzostwo w dowolnym czasie jest Kevin Owens.

» W ostatnim czasie pojawiły się spekulacje sugerujące powstanie nowej stajni na SmackDown Live. Oficjele WWE chcą, aby SmackDown Women’s Champion Carmella połączyła siły z The IIconics. Ich grupa ma nazywać się „Invincible”, a na debiut możemy poczekać do gali PPV Money in the Bank. Byłe wrestlerki NXT mają przyczynić się do zwycięstwa obecnej mistrzyni w starciu z Asuką.

» Bryan Alvarez w Wrestling Observer Live stwierdził, że Toni Storm podpisała kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment, jednak to nie musi oznaczać, że będziemy widywać ją często.

”Więc ostatni słyszałem, że wszystko może się zmienić. Toni Storm podpisała kontrakt z WWE, ale tylko związany z projektami UK i na obecną chwilę nie planowane jest jej przejście do WWE Performance Center oraz NXT”.