Kevin Owens oraz Sami Zayn uczestnikami Andre the Giant Memorial Battle Royal, The Bar bez pojedynku na WrestleManii?, Poważne problemy zdrowotne Konnana

» W ostatnim czasie pojawiło się sporo spekulacji dotyczących pojedynku Samiego Zayna z Kevinem Owensem podczas WrestleManii 34, zwłaszcza po sytuacji jaka miała miejsce na wtorkowym odcinku SmackDown Live. Według The Wrestling Observer Newsletter panowie wezmą udział w kolejnej odsłonie Andre the Giant Memorial Battle Royal.

» Według The Wrestling Observer Newsletter aktualnie oficjele WWE nie planują żadnego pojedynku z udziałem RAW Tag Team Champions The Bar na WrestleManii 34. Panowie mają być częścią jakiegoś większego widowiska, jednak czy tak będzie? W tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że dwie gwiazdy mają zakwestionować ich panowanie i wkrótce się z nimi zmierzyć, ale wciąż nie wiadomo,( kiedy, kto i gdzie) ma do tego dojść.

» Impact Wrestling star Konnan za pośrednictwem Twittera poinformował, że aktualnie przechodzi operację wymiany stawu biodrowego:


The Wrestling Observer Newsletter twierdzi, że 54-letni Konnan po operacji planuje udać się na emeryturę. Warto zaznaczyć, że w 2007 roku zmagał się z urazem biodra i odbył taką operację. W jednym z wywiadów stwierdził, iż jego biodro zużyło się po przez nadużywanie sterydów oraz intensywności fizycznej, a środki przeciwbólowe i leki przeciwzapalne źle wpłynęły na jego nerkę.