Kevin Owens na Monday Night RAW, Gwiazdy wrestlingu o tragedii w Las Vegas, Stan zdrowia Lance’a Russella, Debiut Yokozuny w WWE

» Portal internetowy Pro Wrestling Sheet informuje o tym, że były WWE United States Champion Kevin Owens będzie obecny 16 października na odcinku Monday Night RAW. Jak myślicie, czy wkrótce KO ponownie na stałe zawita na RAW?

Zdjęcie użytkownika MyWrestling.

» Obecne oraz byłe gwiazdy federacji World Wrestling Entertainment wypowiedziały się na temat tragedii jaka miała miejsce w dniu wczorajszym w Las Vegas. W tej strzelaninie zginęło pięćdziesiąt osób, a ponad pięćset zostało rannych:

» Lance Russell, czyli syn The Voice of Memphis Wrestling Lance’a Russella za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat swojego ojca, który w wieku 91 lat doznał złamania biodra:

» WWE na swoim oficjalnym kanale na YouTubie opublikowało materiał wideo z debiutu w ringu WWE Hall of Famera Yokozuny, który miał miejsce w 1992 roku, a jego przeciwnikiem był Bill Jordan. Warto dodać, że gdyby Yokozuna żył to w dniu wczorajszym obchodziłby 51 urodziny: