Kevin Owens chce walki z Randym Ortonem, Szlachetny gest Triple H względem Kevina Owensa, Becky Lynch i Finn Balor na scenie niezależnej, Hunter o podpisaniu kontraktu z Kavitą Devi

» WWE SmackDown Superstar Kevin Owens wypowiedział się na temat możliwego starcia z Randym Ortonem:

Zdjęcie użytkownika The 434.

”Moja utrata wagi spowodowana jest potencjalną walką między mną, a Randym Ortonem, gdyż jesteśmy dobrymi kumplami i chcielibyście się ze sobą zmierzyć. Ostatnio oglądałem kilka walk z jego udziałem i wiem jak dużym potencjałem dysponuje Viper”.

» WWE COO Triple H w zeszłym tygodniu odmówił przyjęcia jakiejkolwiek zapłaty za zastępstwo Kevina Owensa podczas live eventu w Santiago, gdyż według niego te pieniądze powinny powędrować do byłego mistrza WWE Universal i tak się stało.

Zdjęcie użytkownika The 434.

» W internecie pojawiło się zdjęcie, na którym znajduje się były WWE Universal Champion Finn Balor oraz była mistrzyni kobiet WWE Becky Lynch podczas swojej przygody ze sceną niezależną.

Zdjęcie użytkownika The 434.

» WWE COO Triple H udzielił wywiadu dla News 18 in India, w którym wypowiedział się na temat podpisania kontraktu z Kavitą Devi:

”Byłem bardzo podekscytowany widząc postępy jakie w krótkim czasie wykonała Kavita Devi. Jej udział w Mae Young Classic był czymś przełomowym, gdyż WWE stara się znaleźć talenty z całego świata a w ówczesnym momencie byliśmy skupieni na kraju, z którego pochodzi mistrz WWE Jinder Mahal. Myślę, że poradziła sobie dobrze i już wkrótce regularnie będzie występowała w NXT”.