Kenny Omega zainteresowany współpracą z WWE, Johnny Gargano przejdzie heel turn?, Walki zapowiedziane na przyszły tydzień w NXT

» Kenny Omega pojawił się gościnnie w The Ross Report, gdzie wypowiedział się na temat możliwości dołączenia do federacji World Wrestling Entertainment:

”Nieustannie śledzę wydarzenia i patrzę na najważniejsze momenty każdego show, obydwu marek, WWE 205 Live oraz NXT. Jestem szczęśliwy widząc wszystkie wielkie gwiazdy w jednym miejscu. Mogłem pracować w fantastycznym programie z The New Day i oni przynieśli coś specjalnego ze sobą, coś w rodzaju feudu. Każdy z tych facetów jest wyjątkowym sportowcem posiadający niesamowitą charyzmę oraz potrafią niemalże współpracować z każdym. Możliwość współpracy z nimi było czymś, co mnie podnieciło. Myślę, że w federacji WWE mógłbym stworzyć bardzo ciekawe feudu z Sethem Rollinsem oraz AJ Stylesem, czyli topowymi gwiazdami”.

» Podczas najnowszego odcinka WWE NXT, Johnny Gargano pokonał EC3. W poniżej zamieszczonym materiale wideo, Johnny stwierdził, że Tommaso Ciampa chciał odebrać mu wszystko, co kocha, ale nie pozwolił mu tego zrobić, niestety podczas TakeOver w Chicago wszystko się zmieniło, a Johnny Wrestling już nie istnieje, ponieważ sam nie wiem, kim jest. Na zakończenie wrestler stwierdził, że mógł stać się ciemnością, z którą walczył:

» WWE NXT Tag Team Champions Trent Seven oraz Tyler Bate zmierzą się z Kylem O’Reillym oraz Roderickiem Strongiem podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE NXT. Tej samej nocy będziemy świadkami konfrontacji z udziałem Tommaso Ciampy oraz NXT Championa Aliestera Blacka. Kairi Sane stanie przed szansą na pokonanie Vanessy Borne, a Danny Burch zmierzy się z NXT North American Championem Adamem Colem.