Kenny Omega vs AJ Styles na WrestleManii 33?, WWE UK TV Show wkrótce?, Charlotte Flair o walce z Bayley, Roster nowej gry WWE Champions i więcej

» New Japan Pro Wrestling Star Kenny Omega w wywiadzie dla 4FW wypowiedział się na temat możliwości walki z AJ Stylesem podczas WrestleManii 33:

”Gdybym mógł wybierać, to chciałbym w przyszłości zmierzyć się z Mickiem Foley’em, Shawnem Michaelsem oraz Kurtem Angle. Uwielbiam tworzyć ciekawe historie i wiem, że gdyby Vince McMahon oraz Hulk Hogan byli młodsi to z nimi również mógłbym stoczyć dobry pojedynek. Dlaczego chciałbym przejść do WWE? Główny powód jest taki, że chciałbym zmierzyć się z AJ Stylesem podczas WrestleManii, ponieważ za sprawą obecnego mistrza WWE stałem się prawdziwą gwiazdą”.

» Triple H za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat uczestników turnieju WWE United Kingdom:

”Uczestnicy turnieju WWE United Kingdom mogą występować w niezależnych organizacjach”.

Na zakończenie WWE COO wyjawił, że ich głównym celem jest stworzenie tygodniówki WWE UK TV Show.

» WWE RAW Women’s Champion Charlotte Flair udzieliła wywiadu dla portalu Wrestlezone.com, w którym wypowiedziała się na temat jej starcia z Bayley:

”Jestem bardzo podekscytowana. W naszej konfrontacji postanowiliśmy przedstawiać różne zabawne sytuacje/zdjęcia. Cieszę się z tego, że mogę wciąż robić to co potrafię najlepiej, czyli wcielać się w rolę heela i prowadzić feud z babyfacem pokroju Daniela Bryana”.

» W tym tygodniu WWE wydało nową grę ”WWE Champions”, która jest dostępna w sklepach: Apple App Store oraz Google Play. Poniżej przedstawiamy roster dostępny w grze:

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera ogłosił, że w najbliższą sobotę tuż po zakończeniu specjalnego odcinka WWE NXT TakeOver: San Antonio, Cathy Kelley przeprowadzi z nim wywiad live za pośrednictwem Facebooka.