Kenny Omega o The Young Bucks, Statuetka Rica Flaira, ROH i HOH z nową umową, Paige na temat Alberto Del Rio, Co czeka nas podczas Royal Rumble?

» NJPW Superstar Kenny Omega w poniższym materiale wideo wypowiedział się na temat pobytu The Young Bucks w NJPW:

”Wydaje mi się, że nie zamierzają się nigdzie wybierać. Ja osobiście zamierzam pozostać w New Japan Pro Wrestling, czyli w miejscu, w którym jest sama elita. Rok 2016 był niesamowity, ale rok 2017 będzie o wiele lepszy. Mam nadzieję, że wciąż będę mógł liczyć na wasze wsparcie”.

» Federacja WWE ogłosiła, że podczas weekendu z WrestleManią 33 zostanie zaprezentowana statuetka Rica Flaira. Jest to oczywiście oddanie szacunku jednemu z najbardziej utytułowanych wrestlerów w historii WWE.

» Portal PWInsider.com donosi, że zarówno federacja Ring of Honor jak i House of Harcore podpisały umowę z dawną areną ECW dzięki czemu obie federacje będą mogły organizować swoje eventy w tym obiekcie.

» Była WWE Divas Champion Paige za pośrednictwem Twittera poinformowała, że jej narzeczony Alberto Del Rio otrzymał nagrodę bohatera za wkład w Noche de Heroes oraz Combate Americas:

» Portal PWInsider.com donosi, że podczas niedzielnej gali PPV Royal Rumble będziemy świadkami poniższych wydarzeń:

*Hulk Hogan zawita na Royal Rumble
*Kurt Angle wystąpi w Royal Rumble Matchu jako 30 osoba
*Rey Mysterio nie podpisał kontraktu z Lucha Underground, więc może podpisać kontrakt z WWE