Kenny Omega na temat sukcesu AJ Stylesa oraz Finna Balora, Plany Vadera odnośnie swojej przyszłości, Wpis Samoa Joe na instagramie, Marty Scurll na temat możliwego dołączenia do WWE, Jim Ross o zainteresowaniu gwiazdami MMA przez WWE

» Kenny Omega gościnnie wystąpił w jednym z najnowszych odcinków Ring Rust Radio, gdzie wypowiedział się na temat motywacji jaką dają mu historie AJ Stylesa oraz Finna Balora:

”Sposób w jaki panowie utorowali sobie drogę na sam szczyt był czymś niesamowitym. Finn Balor posiada unikalny wygląd oraz sposób bycia przez co nikt nie jest w stanie go naśladować. Gdybym ja przybył do WWE NXT i starał się kopiował styl Balora to raczej byłoby to niemożliwe. AJ Styles zadebiutował podczas gali Royal Rumble i było to niesamowite przeżycie dla wielu osób. Jestem dumny, że mogłem pracować z nimi podczas pobytu w New Japan Pro Wrestling. AJ Styles zrobił wiele w bardzo krótkim czasie pobytu w NJPW. Finn był jednym z filarów w dywizji Junior, ale myślę, że gdyby panowie ze sobą walczyli to ich starcie zakończyłoby się remisem”.

» Trzykrotny WCW Champion, trzykrotny IWGP Champion oraz legendarny wrestler WWE ”Big Van Vader” udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się między innymi na temat poważnego wypadku, w którym uczestniczył, a także o poważnym problemie z sercem, przez który zostało mu niespełna 2 lata życia:

» Były WWE NXT Champion Samoa Joe za pośrednictwem Instagrama opublikował zdjęcie, na którym oprócz niego znajduje się Daniel Bryan:

Back in the Day

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Samoa Joe (@samoajoe_wwe)

» Marty Scurll udzielił wywiadu dla Sports Illustrated, w którym wypowiedział się na temat możliwego dołączenia do WWE:

”W tym momencie jestem głównie skupiony na wyrobieniu sobie nazwiska w federacji Ring of Honor. Oczywiście prawdą jest to, że WWE ma najwięcej odbiorców na całym świecie i jest największą firmą w świecie wrestlingu. Byłby to wielki zaszczyt dla mnie, gdybym mógł pracować w tej federacji, ale czy otrzymam taką możliwość? Nie wiem”.

» WWE Hall of Famer Jim Ross na swojej stronie internetowej opublikował wpis dotyczący zainteresowania przez WWE sprowadzeniem gwiazd MMA:

”Jak ktoś może byc w szoku tym, że WWE jest zainteresowane takimi gwiazdami UFC jak: Ronda Rousey oraz Conor McGregor? Byłbym bardziej wstrząśniętym tym, gdybym gdzieś wyczytał, że WWE nie jest zainteresowane sprowadzeniem do siebie Paige VanZant oraz Sage Northcutta. Nie widzę sensu w tym, aby podpisywać z nimi kontrakty, ale jednorazowe pojawienia się byłyby mile widziane”.