Kenny Omega na temat Bullet Club, Finn Balor w Columbus, Wpis The Rocka, Bret Hart chwali The Undertakera

» W zeszłym tygodniu Kenny Omega był obecny na gali Over The Top Wrestling. Po gali członek The Bullet Club udzielił wywiadu dla The Irish Mirror, w którym wypowiedział się na temat bycia częścią Bullet Club:

”Jestem członkiem Bullet Club zarówno w ciągu dnia jak i nocy. Prince Devitt (Finn Balor) jest osobą bardzo rozpoznawalną w Dublinie w Irlandii. Jestem bardzo podekscytowany z możliwości bycia częścią Bullet Club w rodzinnym mieście pierwszego przywódcy Prince’a Devitta”.

» Strona WrestleZone.com za pośrednictwem Instagrama opublikowała zdjęcie, z którego wynika iż Finn Balor jest już obecny w Columbus, czyli w miejscu, w którym odbędzie się dzisiejszy odcinek RAW:

Finn Balor arrives in Columbus for Tonight’s #wwe #raw!

Post udostępniony przez WrestleZone (@wrestlezonecom)

» Były WWE Superstar Dwayne ”The Rock” Johnson za pośrednictwem Instagrama poinformował o rekordowym przychodzie filmu ”Szybcy i Wściekli 8”, który wyprzedził Star Wars: The Force Awakens o prawie 4 miliony dolarów:

» WWE Hall of Famer Bret Hart udzielił wywiadu dla Sports Illustrated’s Extra Mustard, w którym wypowiedział się na temat ostatniego pojedynku The Undertakera podczas WrestleManii 33:

”Podobał mi się ten moment z udziałem The Undertakera. Jego ostatni pojedynek był bardzo dobry. On pozostanie jednym z największych wrestlerów w historii profesjonalnego wrestlingu. Jest także jednym z tych facetów, których bardzo szanowałem”.

No Comment.