Ken Anderson na temat otwarcia własnej szkoły, Gali Kim na temat plotek o sprzedaży TNA, Film dokumentalny o Danielu Bryanie, John Cena na temat ewentualnego powrotu CM Punka do WWE, Komentarz The Bollywood Boyz odnośnie kolejnego turnieju w NXT, Kto zastąpi kontuzjowanego Drew Gallowaya podczas Bound For Glory? Zaktualizowana karta Bound For Glory

» Mr. Ken Anderson pojawił się gościnnie w podcaście Wrestling Reality, w którym wypowiedział się na temat chęci otwarcia nowej szkoły wrestlingowej:

”Minnesota była kiedyś miejscem, które tętniło od profesjonalnego wrestlingu. W ciągu ostatnich dziesięciu lat niestety wszystko się zmieniło o 360 stopni i z tego powodu zamierzamy wprowadzić pewne zmiany w tym mieście. 1 listopada otworzymy własną szkołę, w której odbywać się będą takie szkolenia jak: praca przy mikrofonie, budowa odpowiedniego ciała oraz najważniejsze, to nauka bezpieczeństwa podczas wykonywania akcji. W tygodniu odbywać się będą trzy sesje, które trwać będą od 2 do 3 godzin. Kosz rejestracji wynosi około $1.000, więc to jest dobra cena jak na warunki jakie oferujemy + całoroczny dostęp do siłowni”.

» TNA Knockout Gail Kim niedawno udzieliła wywiadu dla USA Today For The Win, w którym wypowiedziała się na temat doniesień o sprzedaży TNA:

”Zmiany są zawsze przerażające, ale po czasie okazuje się, że były one dobre. Niezależnie od tego co działo się wokół federacji TNA, tylko my tak naprawdę wiedzieliśmy jak wygląda sytuacja od zewnątrz. Moja rodzina mnie wspierała w każdym momencie i wiem, że jeśli wydarzy się coś niespodziewanego, przykrego to również będę mogła liczyć na wsparcie ze strony najbliższych”.

» W ciągu ostatnich kilku tygodni Generalny Manager SmackDown Daniel Bryan za pośrednictwem Twittera zachęcał fanów do pomocy w wydaniu dokumentu pt”WrestleMania 32 ComeBack”. Poniżej przedstawiamy 20 minutowy dokument, który możecie obejrzeć w trzech częściach:» WWE Superstar John Cena wypowiedział się na temat powrotu CM Punka do WWE, który według wielu osób wydaje się nieunikniony:

”Jedno co mogę powiedzieć o moim szefie Vincie McMahonie, to fakt iż zawsze stara się robić to co jest najlepsze dla biznesu. Nazwisko w tym pytaniu nie ma znaczenia. Jeśli to jest dobre dla biznesu, to na pewno dojdzie do skutku”.

» Harv & Gurv Sihra, to uczestnicy turnieju Dusty Rhodes Tag Team Classic organizowane przez NXT, którzy występują w rozwojówce WWE jako The Bollywood Boyz wypowiedzieli się na temat turnieju i zaznaczyli, że są gotowi do walki o najwyższe cele:

» Federacja Total Nonstop Action poinformowała, że Drew Galloway nie wystąpi na niedzielnej gali TNA Bound For Glory z powodu urazu jakiego nabawił się podczas eventu EVOLVE. W walce o Impact Grand Championship zastąpi go były dwukrotny X-Division Champion oraz pięciokrotny TNA Tag Team Champion Eddie Edwards, którego przeciwnikiem będzie Aron Rex(były WWE Superstar Damien Sandow). Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę PPV:

TNA World Heavyweight Championship
Bobby Lashley (c) vs. Ethan Carter III

The Great War – TNA Tag Team Championship
The Decay (c) vs. The Broken Hardyz

Impact Grand Championship
Eddie Edwards vs. Aron Rex

Mike Bennett vs. Moose

TNA Knockouts Championship
Maria Kanellis (c) vs. Gail Kim

Bound for Gold Gauntlet Match

Tyrus
Robbie E
Jessie Godderz
Baron Dax
Grado
Mahabali Shera
Rockstar Spud
Braxton Sutter
Eli Drake
TBA